Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Dream Team (Žiemos etapas)
  Data:  2018-02-03 10:00 - 2018-02-03 22:00   Nuostatai
  Vieta:  Delfi sporto centras, Ozo g. 14c, Vilnius
  Komandos Nr Reitingas
 A tomas   1   3,976.86 
 Siurprizas   2   3,846.22 
 BatMintOn   3   3,738.79 
 CBC Silent Pigs   4   3,609.20 
 D&D rinktinė   5   3,296.47 
 Vilniaus Dailės Akademija   6   2,256.20 
 Žaibo kirtis   7   1,364.89 

  Komandinio susitikimo rezultatai
Eil.
nr
  Komanda 
1
2
3
4
5
6
7
Taškai Susitikimai Vieta
1
 A tomas 3:6 (0) 0:0 (0) 3:6 (0) 6:3 (1) 0:0 (0) 0:0 (0)
1
12 - 15 / 54 
 4 
2
 Siurprizas 6:3 (1) 4:5 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 9:0 (1) 9:0 (1)
3
28 - 8 / 54 
 3 
3
 BatMintOn 0:0 (0) 5:4 (1) 5:4 (1) 0:0 (0) 9:0 (1) 7:2 (1)
4
26 - 10 / 54 
 1 
4
 CBC Silent Pigs 6:3 (1) 0:0 (0) 4:5 (0) 6:3 (1) 0:0 (0) 0:0 (0)
2
16 - 11 / 54 
 2 
5
 D&D rinktinė 3:6 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 3:6 (0) 0:0 (0) 7:2 (1)
1
13 - 14 / 54 
 5 
6
 Vilniaus Dailės Akademija 0:0 (0) 0:9 (0) 0:9 (0) 0:0 (0) 0:0 (0) 4:5 (0)
0
4 - 23 / 54 
 7 
7
 Žaibo kirtis 0:0 (0) 0:9 (0) 2:7 (0) 0:0 (0) 2:7 (0) 5:4 (1)
1
9 - 27 / 54 
 6 

  Komandinio susitikimo detalės  
Eil
Nr
Kategorija
Siurprizas
Žaidėjai
Rezultatas
BatMintOn
Žaidėjai
Informacija
1 Vyrų vienetas Paulius Umantas 12:21  7:21 Marius Akucevičius [14'][A-2]
2 Moterų vienetas Veslava Tankevič 14:21  21:17  21:15 Kornelija Urbonavičiūtė [27'][A-1]
3 Vyrų dvejetas Agnius Tamošaitis
Aurimas Misius
12:21  17:21 Dainius Čeplinskas
Tomas Lukoševičius
[16'][A-2]
4 Vyrų dvejetas Paulius Umantas
Andrius Stankevičius
16:21  17:21 Marius Akucevičius
Ramūnas Kavaliauskas
[21'][A-2]
5 Moterų dvejetas Veslava Tankevič
Justė Kažanauskaitė
21:18  5:21  21:11 Eglė Galentaitė
Kornelija Urbonavičiūtė
[24'][A-2]
6 Moterų dvejetas Toma Rakauskaitė
Aurelija Pakšytė
16:21  17:21 Justė Žibūdienė
Jelena Puchova
[18'][A-1]
7 Mišrus dvejetas Agnius Tamošaitis
Justė Kažanauskaitė
21:14  15:21  21:19 Dainius Čeplinskas
Jelena Puchova
[25'][A-2]
8 Mišrus dvejetas Andrius Stankevičius
Toma Rakauskaitė
19:21  19:21 Ramūnas Kavaliauskas
Justė Žibūdienė
[19'][A-1]
9 Mišrus dvejetas Aurimas Misius
Aurelija Pakšytė
21:14  21:18 Tomas Lukoševičius
Eglė Galentaitė
[16'][A-1]
Rezultatas: 
4
354:399
5
  Turnyrai 
   1 2 ... 52 53 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
Hummel Badmintono Lyga (1 etapas)
2019-09-28 09:00 2019-09-28 23:45
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
2019 Spalis
PATKPŠS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.