Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug 
 17           48 
 10           48 
 11           24 
   5     1       24 
   3     1       12 
 Suaug E 
   6     2       1.5 
   3     1       0 
   3     1       0.75 
   3     1       0.75 
   5     1       1.5 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   23 d.  10:00  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė       L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė    
 2   23 d.  10:00  Suaug E   MX    E.Šukys  E.Grigeliūnienė       P.Liutikas  D.Kirijanova    
 3   23 d.  10:00  Suaug   MV    R.Radžiūnaitė       S.Damaškaitė    
 4   23 d.  10:00  Suaug   MV    D.Švelnytė       S.Bagdonaitė    
 5   23 d.  10:25  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė       L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė    
 6   23 d.  10:25  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė       E.Šukys  E.Grigeliūnienė    
 7   23 d.  10:25  Suaug   MV    G.Mockutė       .    
 8   23 d.  10:25  Suaug   MV    R.Aleksevičiūtė       S.Golubickaitė    
 9   23 d.  10:50  Suaug   MV    G.Trakymaitė       P.Murėnaitė    
 10   23 d.  10:50  Suaug   MV    .       V.Movšovič    
 12   23 d.  10:50  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė       P.Liutikas  D.Kirijanova    
 13   23 d.  11:20  Suaug E   MX    E.Šukys  E.Grigeliūnienė       L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė    
 18   23 d.  11:45  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė       E.Šukys  E.Grigeliūnienė    
 19   23 d.  11:45  Suaug E   MX    E.Petrošius  V.Slušnienė       P.Liutikas  D.Kirijanova    
 24   23 d.  12:10  Suaug E   MX    G.Šiaučiūnas  L.Šiaučiūnienė       E.Petrošius  V.Slušnienė    
 25   23 d.  12:40  Suaug E   MX    P.Liutikas  D.Kirijanova       L.Kupetauskas  A.Kupetauskienė    
 26   23 d.  12:40  Suaug   MD    V.Slušnienė  I.Sendžikaitė       R.Radžiūnaitė  G.Trakymaitė    
 27   23 d.  12:40  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Bagdonaitė       S.Golubickaitė  G.Mockutė    
 28   23 d.  12:40  Suaug E   MD    E.Grigeliūnienė  R.Januškienė       I.Savickienė  I.Slovikienė    
 29   23 d.  13:05  Suaug E   VD    Ž.Aleksevičius  K.Borusas       D.Kubilius  D.Paulauskas    
 30   23 d.  13:05  Suaug   VD    A.Mizgiris  I.Reznikas       T.Petrošius  A.Valantiejus    
 31   23 d.  13:05  Suaug   VD    M.Noreika  Š.Stumbra       D.Beržanskis  S.Klioštoraitis    
 32   23 d.  13:05  Suaug   VD    T.Raila  L.Supronas       K.Drevinskas  S.Skurdauskas    
 33   23 d.  13:30  Suaug   MD    V.Movšovič  P.Murėnaitė       R.Radžiūnaitė  G.Trakymaitė    
 34   23 d.  13:30  Suaug   MD    V.Slušnienė  I.Sendžikaitė       R.Aleksevičiūtė  S.Bagdonaitė    
 35   23 d.  13:30  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė       I.Savickienė  I.Slovikienė    
 36   23 d.  13:30  Suaug E   VD    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas       D.Kubilius  D.Paulauskas    
 37   23 d.  13:55  Suaug   VD    M.Dagilis  E.Slušnys       .    
 38   23 d.  13:55  Suaug   VD    E.Bradūnas  D.Michniewisz       S.Šaltmeris  V.Vitkauskas    
 39   23 d.  13:55  Suaug   VD    N.Kijauskas  B.Vaškevičius       .    
 40   23 d.  13:55  Suaug   VD    .       L.Borusas  J.Petkus    
 42   23 d.  14:20  Suaug   MD    V.Movšovič  P.Murėnaitė       S.Golubickaitė  G.Mockutė    
 43   23 d.  14:20  Suaug   MD    R.Aleksevičiūtė  S.Bagdonaitė       R.Radžiūnaitė  G.Trakymaitė    
 44   23 d.  14:20  Suaug E   MD    V.Slušnienė  L.Šiaučiūnienė       E.Grigeliūnienė  R.Januškienė    
 45   23 d.  14:45  Suaug E   VD    E.Petrošius  G.Šiaučiūnas       Ž.Aleksevičius  K.Borusas    
 51   23 d.  15:15  Suaug   MD    V.Movšovič  P.Murėnaitė       R.Aleksevičiūtė  S.Bagdonaitė    
 52   23 d.  15:15  Suaug   MD    V.Slušnienė  I.Sendžikaitė       S.Golubickaitė  G.Mockutė    
 53   23 d.  15:40  Suaug E   MV    I.Slovikienė       D.Kirijanova    
 54   23 d.  15:40  Suaug E   VV    Ž.Aleksevičius       D.Kubilius    
 55   23 d.  15:40  Suaug E   VV    K.Borusas       P.Liutikas    
 60   23 d.  16:05  Suaug   MD    V.Movšovič  P.Murėnaitė       V.Slušnienė  I.Sendžikaitė    
 61   23 d.  16:30  Suaug   MD    S.Golubickaitė  G.Mockutė       R.Radžiūnaitė  G.Trakymaitė    
 62   23 d.  16:30  Suaug E   MV    I.Savickienė       D.Kirijanova    
 63   23 d.  16:30  Suaug E   VV    E.Šukys       D.Kubilius    
 65   23 d.  16:55  Suaug E   VV    D.Paulauskas       P.Liutikas    
 66   23 d.  16:55  Suaug   VV    A.Mizgiris       M.Noreika    
 67   23 d.  16:55  Suaug   VV    S.Klioštoraitis       S.Skurdauskas    
 68   23 d.  16:55  Suaug   MX    M.Dagilis  I.Sendžikaitė       T.Vaškevičius  S.Damaškaitė    
 69   23 d.  17:20  Suaug E   MV    I.Savickienė       I.Slovikienė    
 70   23 d.  17:20  Suaug E   VV    E.Šukys       Ž.Aleksevičius    
 71   23 d.  17:20  Suaug E   VV    D.Paulauskas       K.Borusas    
 72   23 d.  17:20  Suaug   VV    A.Valantiejus       D.Beržanskis    
 73   23 d.  17:50  Suaug   VV    J.Petkus       Š.Stumbra    
 74   23 d.  17:50  Suaug   VV    T.Petrošius       T.Raila    
 75   23 d.  17:50  Suaug   MX    E.Slušnys  V.Slušnienė       T.Vaškevičius  S.Damaškaitė    
 76   23 d.  17:50  Suaug   VV    B.Vaškevičius       .    
 77   23 d.  18:15  Suaug   VV    K.Drevinskas       L.Supronas    
 78   23 d.  18:15  Suaug   VV    G.Čepkauskas       L.Borusas    
 79   23 d.  18:15  Suaug   VV    .       T.Vaškevičius    
 84   23 d.  18:40  Suaug   MX    E.Slušnys  V.Slušnienė       M.Dagilis  I.Sendžikaitė    
 85   23 d.  19:05  Suaug   VV    I.Reznikas       .    
62 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2017-09-16 10:00 2017-09-16 18:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.