Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
IKI Sezoninis badmintono turnyras, Data: 2019-08-24, Vieta: Delfi, Vilnius  
 GrupėVyrų vienetasMoterų vienetasVyrų dvejetasMoterų dvejetasMišrus dvejetas
 Suaug B 
   8           5.6 
   5     1       2.8 
   2           1 
   4     1       3.6 
 Suaug C 
 12           1.2 
   3     1       0 
   8           0.6 
   6     2       0.6 
Žaidimai     
 Nr   Grupė   Tipas   1-as Dalyvis   Rezultatas   2-as Dalyvis   Informacija 
 1   24 d.  10:00  Suaug B   VV    M.Povilaitis       D.Mieliauskas    
 2   24 d.  10:00  Suaug B   VV    K.Ashurkevich       R.Kavaliauskas    
 3   24 d.  10:00  Suaug B   VV    A.Meškinis       M.Piatrushka    
 4   24 d.  10:00  Suaug B   VV    E.Čižinauskas       D.Pakšys    
 5   24 d.  10:00  Suaug C   MV    A.Zaitsava       A.Valasiuk    
 6   24 d.  10:30  Suaug C   VV    I.Tsybenka       A.Stankevičius    
 7   24 d.  10:30  Suaug C   VV    L.Mitrulevičius       M.Chabenskis    
 8   24 d.  10:30  Suaug C   VV    Ž.Kvartūnas       V.Vasilčenko    
 8   24 d.  10:30  Suaug C   VV    E.Tuminski       K.Bužinskis    
 13   24 d.  11:00  Suaug C   MV    A.Krutkytė       A.Valasiuk    
 14   24 d.  11:00  Suaug C   VV    .       P.Varaneckas    
 15   24 d.  11:00  Suaug C   VV    M.Puškorius       .    
 16   24 d.  11:00  Suaug C   VV    .       L.Liaudanskas    
 17   24 d.  11:30  Suaug C   VV    A.Viruišis       .    
 22   24 d.  11:30  Suaug C   MV    A.Krutkytė       A.Zaitsava    
 29   24 d.  12:30  Suaug B   MD    A.Pakšytė  A.Brikaitė       A.Zaitsava  A.Valasiuk    
 36   24 d.  13:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė       D.Martinaitis  L.Venckutė    
 37   24 d.  13:00  Suaug B   MX    D.Pakšys  A.Pakšytė       A.Ambrasas  R.Ambrasienė    
 38   24 d.  13:00  Suaug C   MX    V.Šmitas  Ž.Mickevičienė       M.Krutkis  A.Krutkytė    
 39   24 d.  13:00  Suaug C   MX    K.Bužinskis  R.Bužinskienė       I.Tsybenka  A.Valasiuk    
 40   24 d.  14:00  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė       A.Ambrasas  R.Ambrasienė    
 41   24 d.  13:30  Suaug B   MX    D.Pakšys  A.Pakšytė       D.Martinaitis  L.Venckutė    
 42   24 d.  13:30  Suaug C   MX    O.Renevis  R.Žigienė       M.Krutkis  A.Krutkytė    
 43   24 d.  13:30  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė       I.Tsybenka  A.Valasiuk    
 44   24 d.  13:30  Suaug B   MX    R.Kavaliauskas  A.Brikaitė       D.Pakšys  A.Pakšytė    
 45   24 d.  14:00  Suaug B   MX    A.Ambrasas  R.Ambrasienė       D.Martinaitis  L.Venckutė    
 46   24 d.  13:30  Suaug C   MX    O.Renevis  R.Žigienė       V.Šmitas  Ž.Mickevičienė    
 47   24 d.  14:00  Suaug C   MX    R.Kazlauskas  A.Mastavičiūtė       K.Bužinskis  R.Bužinskienė    
 48   24 d.  14:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis       A.Pečiboršč  D.Martinaitis    
 49   24 d.  14:00  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas       K.Ashurkevich  M.Piatrushka    
 54   24 d.  14:30  Suaug C   VD    D.Mazėtis  V.Jankauskas       R.Kazlauskas  A.Šapola    
 55   24 d.  14:30  Suaug C   VD    S.Stankus  V.Šmitas       L.Mitrulevičius  D.Mieliauskas    
 56   24 d.  14:30  Suaug C   VD    E.Milius  R.Sinius       M.Eidenas  O.Renevis    
 57   24 d.  14:30  Suaug C   VD    Ž.Kvartūnas  V.Vasilčenko       L.Liaudanskas  A.Stankevičius    
 58   24 d.  14:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas       A.Pečiboršč  D.Martinaitis    
 59   24 d.  15:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis       J.Masaitis  G.Arbačiauskas    
 64   24 d.  15:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas       K.Ashurkevich  M.Piatrushka    
 65   24 d.  15:30  Suaug B   VD    J.Masaitis  G.Arbačiauskas       A.Pečiboršč  D.Martinaitis    
 70   24 d.  16:00  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas       J.Masaitis  G.Arbačiauskas    
 71   24 d.  16:00  Suaug B   VD    D.Sirvydis  M.Povilaitis       K.Ashurkevich  M.Piatrushka    
 72   24 d.  16:30  Suaug B   VD    R.Kavaliauskas  G.Miestauskas       D.Sirvydis  M.Povilaitis    
 73   24 d.  16:30  Suaug B   VD    K.Ashurkevich  M.Piatrushka       A.Pečiboršč  D.Martinaitis    
42 Susitikimų(ai)
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.