Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Andrej Antoska 
 Jakub Horak 
  Dėl 1-8 vietos      
[42] 15:00    A.Antoska, J.Horak      
 16   Oskar Männik 
 Rannar Zirk 
  21:10  21:9 [19']      
  [91] 13:20    A.Antoska, J.Horak    
 9   Norman Jaak Ambre 
 Sten Muinast 
    21:11  21:13 [19']    
[48] 15:50    S.Jong, S.Singh      
 8   Stephen Jong 
 Saurya Singh 
  21:9  21:12 [17']      
    [100] 16:00    J.Østhassel, L.Smith-Meyer  
 5   Laurynas Borusas 
 Simas Klioštoraitis 
      21:18  17:21  21:19 [44']  
[46] 15:30    S.Maciag, J.Suszynski      
 12   Szymon Maciag 
 Jakub Suszynski 
  21:14  21:11 [20']      
  [88] 12:10    J.Østhassel, L.Smith-Meyer    
 13   Jonas Østhassel 
 Ludvig Smith-Meyer 
    22:20  21:14 [27']    
[44] 15:20    J.Østhassel, L.Smith-Meyer      
 4   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
  21:13  21:7 [19']       1-a vieta
         J.Østhassel, L.Smith-Meyer
 3   Andrey Shalagin 
 Nikita Vasiliyev 
        21:18  21:15 [26']
[49] 15:50    M.Kirisma, R.Schmalz      
 14   Mario Kirisma 
 Robin Schmalz 
  21:14  21:17 [20']      
  [92] 13:20    D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Martins Kirkums 
 Roberts Renars Miščenko 
    21:12  21:9 [20']    
[43] 15:00    D.Beržanskis, J.Petkus      
 6   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
  21:15  21:13 [20']      
    [96] 15:00    D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Artur Ajupov 
 Tauri Kilk 
      21:18  21:19 [26']  
[45] 15:20    A.Ajupov, T.Kilk      
 10   Patrik Papanek 
 Viliam Turcsanyi 
  21:18  21:9 [20']      
  [89] 12:20    A.Ajupov, T.Kilk    
 15   Vilius Bagdanavičius 
 Simas Novikas 
    21:10  21:18 [19']    
[47] 15:30    V.Bagdanavičius, S.Novikas      
 2   Arthur Boudier 
 Martin Chumchal 
  21:17  21:16 [20']    A.Antoska, J.Horak   3-a vieta
     
       A.Ajupov, T.Kilk   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Jong, S.Singh    
     
     S.Maciag, J.Suszynski   ->   5-a vieta
     
     M.Kirisma, R.Schmalz     ->
     
     V.Bagdanavičius, S.Novikas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   O.Männik, R.Zirk      
     
   N.Ambre, S.Muinast   ->    
     
   L.Borusas, S.Klioštoraitis     ->  
     
   R.Grigaliūnas, J.Ožalas   ->     9-a vieta
     
   A.Shalagin, N.Vasiliyev       ->
     
   M.Kirkums, R.Miščenko   ->    
     
   P.Papanek, V.Turcsanyi     ->  
     
   A.Boudier, M.Chumchal   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.