Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Vasara Prienuose, Data: 2019-07-27, Vieta: Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-07-27 2019-07-27 2019-07-27  
 1   Saulius Eibukas ,   Paulius Jūras   Dėl 1-4 vietų    
[1] 10:00   S.Eibukas, P.Jūras    
 8   Ąžuolas Barkauskas ,   Darius Mieliauskas    21:13  21:12 [26']    
  [7] 10:20   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
 5   Česlovas Bankauskas ,   Augustas Valatka      21:15  21:18 [27']  
[2] 10:00   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 4   Albertas Rimkus ,   Audrius Vilčinskas    21:15  21:17 [25']    1-a vieta
    [14] 11:10   A.Kepežinskas, S.Stravinskas
 3   Algirdas Kepežinskas ,   Salvijus Stravinskas        21:18  21:17 [25']
[3] 10:00   A.Kepežinskas, S.Stravinskas    
 6   Nedas Šimkus ,   Vilimas Šimkus    21:12  21:12 [21']    
  [8] 10:20   A.Kepežinskas, S.Stravinskas  
 7   Petras Bartušis ,   Gediminas Fridricas      21:18  17:21  21:15 [35']  
[4] 10:00   K.Jucys, V.Stončius    
 2   Kristijonas Jucys ,   Valentas Stončius    19:21  21:16  21:19 [35']    
     
     S.Eibukas, P.Jūras  3-a vieta
  [15] 11:10   S.Eibukas, P.Jūras
   K.Jucys, V.Stončius   21:13  21:14 [22']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas    
  [9] 10:45   Ą.Barkauskas, D.Mieliauskas  
   Č.Bankauskas, A.Valatka   23:21  22:20 [27']  5-a vieta
    [16] 11:10   P.Bartušis, G.Fridricas
   N.Šimkus, V.Šimkus     21:18  21:17 [27']
  [10] 10:45   P.Bartušis, G.Fridricas  
   P.Bartušis, G.Fridricas   21:8  21:14 [19']  
       
       
     Č.Bankauskas, A.Valatka  7-a vieta
    [17] 11:35   N.Šimkus, V.Šimkus
     N.Šimkus, V.Šimkus   22:20  18:21  21:11 [36']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO turnyras
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.