Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [17] 10:45    B.Rakštytė, U.Pūkaitė    
 9   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
    21:19  16:21  21:18 [33']    
[3] 10:00    B.Rakštytė, U.Pūkaitė      
 8   Beata Rakštytė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:14  21:15 [17']      
    [32] 11:15    B.Rakštytė, U.Pūkaitė  
 5   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:17  21:15 [18']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [18] 10:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė    
 13         18:21  21:13  21:19 [37']    
 A.Brikaitė, T.Rakauskaitė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:15    J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        22:20  21:13 [23']
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [19] 10:45    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 11   Karolina Merkevičiūtė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
    21:18  21:11 [17']    
[4] 10:00    E.Ramanauskaitė, V.Giedra      
 6   Eglė Ramanauskaitė 
 Vida Giedra 
  21:18  21:17 [19']      
    [33] 11:45    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7   Aušra Montvydaitė 
 Eglė Markelytė 
      24:22  21:15 [20']  
[5] 10:00    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  25:23  21:17 [20']      
  [20] 10:45    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [49] 12:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   20:22  21:19  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
    [34] 11:45    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:14  21:15 [20']   5-a vieta
      [50] 12:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra
     E.Ramanauskaitė, V.Giedra     21:19  21:16 [23']
    [35] 11:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:18  21:16 [17']  
         
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   7-a vieta
      [51] 12:45    R.Bubulienė, V.Bubulytė
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:10  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė   ->    
     K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:45    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
        17:21  21:13  21:13 [26']
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė    
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė   ->    
    [21] 10:45    K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė     11:21  21:13  21:16 [25']  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Montvydaitė, E.Markelytė
       A.Montvydaitė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 101 102 
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.