Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (8 etapas), Data: 2019-06-01, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Justė Kažanauskaitė 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [17] 10:45    B.Rakštytė, U.Pūkaitė    
 9   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
    21:19  16:21  21:18 [33']    
[3] 10:00    B.Rakštytė, U.Pūkaitė      
 8   Beata Rakštytė 
 Ugnė Pūkaitė 
  21:14  21:15 [17']      
    [32] 11:15    B.Rakštytė, U.Pūkaitė  
 5   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:17  21:15 [18']  
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 12       ->      
  [18] 10:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė    
 13         18:21  21:13  21:19 [37']    
 A.Brikaitė, T.Rakauskaitė      
 4   Aušra Brikaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [48] 12:15    J.Žibūdienė, J.Puchova
 3   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        22:20  21:13 [23']
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [19] 10:45    R.Ulozaitė, R.Gečaitė    
 11   Karolina Merkevičiūtė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
    21:18  21:11 [17']    
[4] 10:00    E.Ramanauskaitė, V.Giedra      
 6   Eglė Ramanauskaitė 
 Vida Giedra 
  21:18  21:17 [19']      
    [33] 11:45    J.Žibūdienė, J.Puchova  
 7   Aušra Montvydaitė 
 Eglė Markelytė 
      24:22  21:15 [20']  
[5] 10:00    K.Janutaitė, M.Janutaitė      
 10   Kotryna Janutaitė 
 Monika Janutaitė 
  25:23  21:17 [20']      
  [20] 10:45    J.Žibūdienė, J.Puchova    
 15         21:14  21:14 [17']    
 J.Žibūdienė, J.Puchova      
 2   Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
  ->    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [49] 12:45    A.Brikaitė, T.Rakauskaitė
       R.Ulozaitė, R.Gečaitė   20:22  21:19  21:16 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė    
    [34] 11:45    J.Kažanauskaitė, T.Urbonienė  
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:14  21:15 [20']   5-a vieta
      [50] 12:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra
     E.Ramanauskaitė, V.Giedra     21:19  21:16 [23']
    [35] 11:45    E.Ramanauskaitė, V.Giedra  
     K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:18  21:16 [17']  
         
         
       R.Bubulienė, V.Bubulytė   7-a vieta
      [51] 12:45    R.Bubulienė, V.Bubulytė
       K.Janutaitė, M.Janutaitė   21:10  21:11 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
   K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė   ->    
     K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 11:45    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
        17:21  21:13  21:13 [26']
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė    
   K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė   ->    
    [21] 10:45    K.Merkevičiūtė, D.Sitavičiūtė  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė     11:21  21:13  21:16 [25']  
   A.Montvydaitė, E.Markelytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Montvydaitė, E.Markelytė
       A.Montvydaitė, E.Markelytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Badmintono turnyras "Gintarinis pajūris"
2004-09-25 12:00 2004-09-26 14:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
2004 Atviras Lietuvos čempionatas
2004-09-11 10:00 2004-09-12 14:00
Drobės 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2004 m. sporto vilčių žaidynės
2004-06-19 11:00 2004-06-20 11:00
Drobės 62, Kaunas
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2004m. Klaipėdos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-28 11:00 2004-05-28 11:00
Klaipėda
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD  
2004 m. Lietuvos jaunių badmintono pirmenybės
2004-05-08 11:00 2004-05-09 15:00
Tauragė, Gaurės g. 27, Sveikatingumo ir ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės apskrities atviros badmintono pirmenybės
2004-04-17 11:00 2004-04-18 15:00
Sveikatingumo ir sporto kompleksas, Gaur ...
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunimo turnyras Kelmės Taurė - 2004
2004-03-27 11:00 2004-03-28 15:00
Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
Lietuvos jaunimo (U-19) asmeninis badmintono čempionatas
2004-03-13 12:00 2004-03-14 15:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
42-asis Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2004-01-31 11:00 2004-02-01 15:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U-17) asmeninės pirmenybės
2003-11-08 11:00 2003-11-09 15:00
Bastilija, Gaurės 27, LT5900 Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.