Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2018-09-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 34, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Samanta Golubickaitė    Dėl 1-32 vietos          
 S.Golubickaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [21] 10:45   S.Golubickaitė        
 33   Toma Pacevičiūtė      21:0  21:4 [14']        
[1] 10:00   A.Švaikauskatė          
 32   Aušra Švaikauskatė    21:12  21:10 [20']     Dėl 1-8 vietos      
    [43] 11:30   S.Golubickaitė      
 17   Oresta Ščerbakova        21:5  21:7 [16']      
 O.Ščerbakova          
 48       ->          
  [3] 10:00   G.Šukutytė        
 49         21:17  4:21  21:18 [36']        
 G.Šukutytė          
 16   Greta Šukutytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [84] 13:05   S.Golubickaitė    
 9   Kornelija Urbonavičiūtė          21:3  21:16 [21']    
 K.Urbonavičiūtė          
 56       ->          
  [4] 10:00   K.Urbonavičiūtė        
 41         21:9  21:9 [20']        
 V.Žilytė          
 24   Vakarė Žilytė    ->          
    [44] 11:30   M.Sukackaitė      
 25   Aina Ralytė        21:14  18:21  21:17 [33']      
 A.Ralytė          
 40       ->          
  [11] 10:20   M.Sukackaitė        
 57         21:5  21:6 [22']        
 M.Sukackaitė          
 8   Monika Sukackaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [119] 14:20   S.Golubickaitė  
 5   Urtė Rakštytė            21:15  21:10 [24']  
 U.Rakštytė          
 60       ->          
  [12] 10:20   U.Rakštytė        
 37         21:10  21:7 [18']        
 J.Linkutė          
 28   Justė Linkutė    ->          
    [51] 11:55   U.Rakštytė      
 21   Rusnė Vitkauskaitė        21:18  21:17 [22']      
 R.Vitkauskaitė          
 44       ->          
  [13] 10:20   J.Kelečiūtė        
 53         21:14  21:14 [24']        
 J.Kelečiūtė          
 12   Jogailė Kelečiūtė    ->          
      [91] 13:30   U.Rakštytė    
 13   Evelina Karlikauskytė          21:10  21:11 [20']    
 E.Karlikauskytė          
 52       ->          
  [14] 10:20   E.Karlikauskytė        
 45         21:19  21:7 [27']        
 G.Jurkevičiūtė          
 20   Gabija Jurkevičiūtė    ->          
    [52] 11:55   R.Radžiūnaitė      
 29   Milanta Sutkutė        18:21  23:21  21:13 [32']      
 M.Sutkutė          
 36       ->          
  [22] 10:45   R.Radžiūnaitė        
 61         21:17  21:10 [17']        
 R.Radžiūnaitė          
 4   Rasa Radžiūnaitė    ->           1-a vieta
          [131] 15:10   S.Golubickaitė
 3   Gabija Mockutė              21:11  22:20 [29']
 G.Mockutė          
 62       ->          
  [23] 10:45   G.Mockutė        
 35         21:4  21:3 [15']        
 P.Zvezdinaitė          
 30   Patricija Zvezdinaitė    ->          
    [53] 11:55   G.Mockutė      
 19   Vykintė Trakšelytė        21:7  21:6 [17']      
 V.Trakšelytė          
 46       ->          
  [24] 10:45   V.Trakšelytė        
 51         21:17  21:15 [25']        
 T.Petraškaitė          
 14   Toma Petraškaitė    ->          
      [92] 13:30   G.Mockutė    
 11   Signė Borisenko          21:13  21:8 [21']    
 S.Borisenko          
 54       ->          
  [31] 11:05   S.Borisenko        
 43         21:8  21:9 [21']        
 G.Šuliauskaitė          
 22   Gustė Šuliauskaitė    ->          
    [54] 11:55   V.Paulauskaitė      
 27   Augustė Leimonaitė        21:11  21:11 [25']      
 A.Leimonaitė          
 38       ->          
  [32] 11:05   V.Paulauskaitė        
 59         21:8  21:4 [16']        
 V.Paulauskaitė          
 6   Viltė Paulauskaitė    ->          
        [120] 14:20   G.Mockutė  
 7   Giang Nguyen Thi Thu            21:19  13:21  21:18 [44']  
 G.Nguyen Thi Thu          
 58       ->          
  [33] 11:05   G.Nguyen Thi Thu        
 39         21:19  21:14 [22']        
 F.Gedminaitė          
 26   Fausta Gedminaitė    ->          
    [61] 12:15   K.Anciūtė      
 23   Kotryna Čyvaitė        19:21  22:20  21:19 [36']      
 K.Čyvaitė          
 42       ->          
  [34] 11:05   K.Anciūtė        
 55         25:23  21:13 [23']        
 K.Anciūtė          
 10   Kristė Anciūtė    ->          
      [93] 13:30   P.Murėnaitė    
 15   Minija Barauskaitė          21:11  21:11 [19']    
 M.Barauskaitė          
 50       ->        U.Rakštytė   3-a vieta
  [41] 11:30   V.Trakšelytė     [132] 15:10   P.Murėnaitė
 47         21:12  19:21  21:19 [44']      P.Murėnaitė   21:15  21:11 [29']
 V.Trakšelytė          
 18   Vakarė Trakšelytė    ->          
    [62] 12:15   P.Murėnaitė      
 31   Saulė Mackevičiūtė        21:4  21:3 [16']      
[2] 10:00   S.Mackevičiūtė          
 34   Ernesta Aliulytė    21:4  21:8 [15']          
  [42] 11:30   P.Murėnaitė        
 63         21:7  21:4 [18']        
 P.Murėnaitė          
 2   Perla Murėnaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         M.Sukackaitė    
        [121] 14:45   M.Sukackaitė  
         R.Radžiūnaitė   21:8  21:2 [17']   5-a vieta
         
         V.Paulauskaitė     ->
        [128] 14:45   V.Paulauskaitė  
         K.Anciūtė   21:16  21:19 [26']  
             
             
           R.Radžiūnaitė   7-a vieta
         
           K.Anciūtė   ->
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Šukutytė      
      [94] 13:30   K.Urbonavičiūtė    
       K.Urbonavičiūtė   21:7  21:9 [17']    
        [129] 14:45   K.Urbonavičiūtė  
       J.Kelečiūtė     21:7  21:8 [18']  
      [101] 13:55   J.Kelečiūtė    
       E.Karlikauskytė   21:16  21:16 [20']     9-a vieta
         
       V.Trakšelytė       ->
      [102] 13:55   S.Borisenko    
       S.Borisenko   21:15  21:14 [27']    
        [130] 14:45   S.Borisenko  
       G.Nguyen Thi Thu     19:21  21:8  21:13 [55']  
      [103] 13:55   G.Nguyen Thi Thu    
       V.Trakšelytė   20:22  21:10  21:9 [36']    
             
           J.Kelečiūtė   11-a vieta
         
           G.Nguyen Thi Thu   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         G.Šukutytė    
         
         E.Karlikauskytė   ->   13-a vieta
         
         V.Trakšelytė     ->
         
         V.Trakšelytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     A.Švaikauskatė        
    [63] 12:15   O.Ščerbakova      
     O.Ščerbakova   21:6  21:5 [16']      
      [110] 13:55   O.Ščerbakova    
     V.Žilytė     21:13  21:15 [21']    
    [64] 12:15   V.Žilytė      
     A.Ralytė   18:21  21:11  21:19 [32']      
         
     J.Linkutė       ->  
    [71] 12:40   J.Linkutė      
     R.Vitkauskaitė   21:19  21:14 [25']      
      [111] 14:20   G.Jurkevičiūtė    
     G.Jurkevičiūtė     21:14  21:13 [23']    
    [72] 12:40   G.Jurkevičiūtė      
     M.Sutkutė   21:10  21:14 [21']       17-a vieta
         
     P.Zvezdinaitė         ->
    [73] 12:40   T.Petraškaitė      
     T.Petraškaitė   21:14  21:16 [25']      
      [112] 14:20   G.Šuliauskaitė    
     G.Šuliauskaitė     21:18  21:10 [25']    
    [74] 12:40   G.Šuliauskaitė      
     A.Leimonaitė   21:19  21:17 [25']      
         
     F.Gedminaitė       ->  
    [81] 13:05   F.Gedminaitė      
     K.Čyvaitė   21:15  22:20 [24']      
      [113] 14:20   M.Barauskaitė    
     M.Barauskaitė     21:12  22:20 [24']    
    [82] 13:05   M.Barauskaitė      
     S.Mackevičiūtė   21:7  21:6 [17']     19-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         V.Žilytė    
         
         J.Linkutė   ->   21-a vieta
         
         T.Petraškaitė     ->
         
         F.Gedminaitė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       A.Švaikauskatė      
         
       A.Ralytė   ->    
         
       R.Vitkauskaitė     ->  
         
       M.Sutkutė   ->     25-a vieta
         
       P.Zvezdinaitė       ->
         
       A.Leimonaitė   ->    
         
       K.Čyvaitė     ->  
         
       S.Mackevičiūtė   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   T.Pacevičiūtė        
   T.Pacevičiūtė   ->        
     T.Pacevičiūtė      
      ->      
   .        
    ->        
       T.Pacevičiūtė    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         T.Pacevičiūtė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->         33-a vieta
          [83] 13:05   T.Pacevičiūtė
            21:6  21:8 [15']
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       .    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         E.Aliulytė  
          ->  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       E.Aliulytė    
        ->    
   .        
    ->       35-a vieta
     E.Aliulytė  
   E.Aliulytė     ->     ->
   E.Aliulytė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         
          ->   37-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.