Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2018-09-29, Vieta: Bastilija, Tauragė . Modulis, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29 2018-09-29  
 1   Perla Murėnaitė 
 Giang Nguyen Thi Thu 
  Dėl 1-16 vietos        
 P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu        
 32       ->        
  [149] 16:00    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu      
 17   Ernesta Aliulytė 
 Toma Pacevičiūtė 
    21:6  21:3 [11']      
[139] 15:35    A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė        
 16   Aušra Švaikauskatė 
 Patricija Zvezdinaitė 
  21:9  21:14 [22']        
    [154] 16:25    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu    
 9   Minija Barauskaitė 
 Gustė Šuliauskaitė 
      21:5  21:6 [15']    
 M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė        
 24       ->        
  [144] 15:35    S.Borisenko, O.Ščerbakova      
 25         21:18  21:23  21:14 [35']      
 S.Borisenko, O.Ščerbakova        
 8   Signė Borisenko 
 Oresta Ščerbakova 
  ->        
      [163] 17:15    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
        21:19  23:25  21:14 [36']  
 T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė        
 28       ->        
  [144] 16:00    A.Ralytė, V.Žilytė      
 21         12:21  28:26  21:17 [39']      
 A.Ralytė, V.Žilytė        
 12   Aina Ralytė 
 Vakarė Žilytė 
  ->        
    [155] 16:25    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 13   Justė Linkutė 
 Rusnė Vitkauskaitė 
      21:5  21:6 [13']    
 J.Linkutė, R.Vitkauskaitė        
 20       ->        
  [146] 16:00    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė      
 29         21:6  21:6 [13']      
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė        
 4   Urtė Rakštytė 
 Kornelija Urbonavičiūtė 
  ->         1-a vieta
        [169] 17:40    G.Mockutė, M.Sukackaitė
 3   Gabija Mockutė 
 Monika Sukackaitė 
          21:18  21:11 [21']
 G.Mockutė, M.Sukackaitė        
 30       ->        
  [147] 16:00    G.Mockutė, M.Sukackaitė      
 19         21:2  21:6 [11']      
 K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė        
 14   Kotryna Čyvaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
  ->        
    [156] 16:25    G.Mockutė, M.Sukackaitė    
 11   Vakarė Trakšelytė 
 Vykintė Trakšelytė 
      21:11  21:10 [15']    
 V.Trakšelytė, V.Trakšelytė        
 22       ->        
  [148] 16:00    K.Anciūtė, J.Kelečiūtė      
 27         21:5  18:21  21:10 [27']      
 K.Anciūtė, J.Kelečiūtė        
 6   Kristė Anciūtė 
 Jogailė Kelečiūtė 
  ->        
      [164] 17:15    G.Mockutė, M.Sukackaitė  
 7   Gabija Jurkevičiūtė 
 Viltė Paulauskaitė 
        21:16  21:13 [17']  
 G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė        
 26       ->        
  [150] 16:00    G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė      
 23         21:19  21:10 [18']      
 E.Karlikauskytė, G.Šukutytė        
 10   Evelina Karlikauskytė 
 Greta Šukutytė 
  ->        
    [157] 16:50    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė    
 15   Fausta Gedminaitė 
 Milanta Sutkutė 
      17:21  21:18  21:11 [34']    
 F.Gedminaitė, M.Sutkutė        
 18       ->      P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu   3-a vieta
  [151] 16:25    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė   [170] 17:40    P.Murėnaitė, G.Nguyen Thi Thu
 31         21:14  21:12 [15']    S.Golubickaitė, A.Leimonaitė   21:16  16:21  21:9 [29']
 S.Golubickaitė, A.Leimonaitė        
 2   Samanta Golubickaitė 
 Augustė Leimonaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Borisenko, O.Ščerbakova    
      [165] 17:15    S.Borisenko, O.Ščerbakova  
       A.Ralytė, V.Žilytė   21:15  21:6 [18']   5-a vieta
       
       K.Anciūtė, J.Kelečiūtė     ->
      [166] 17:15    G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė  
       G.Jurkevičiūtė, V.Paulauskaitė   21:13  15:21  17:21 [30']  
           
           
         A.Ralytė, V.Žilytė   7-a vieta
       
         K.Anciūtė, J.Kelečiūtė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė      
    [158] 16:50    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   21:7  21:7 [13']    
      [167] 17:15    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
     T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė     18:21  21:10  21:17 [32']  
    [159] 16:50    T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė    
     J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   21:8  21:11 [16']     9-a vieta
       
     K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė       ->
    [160] 16:50    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė    
     V.Trakšelytė, V.Trakšelytė   21:10  21:7 [14']    
      [168] 17:15    V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  
     E.Karlikauskytė, G.Šukutytė     21:15  21:17 [23']  
    [161] 16:50    E.Karlikauskytė, G.Šukutytė    
     F.Gedminaitė, M.Sutkutė   21:15  21:14 [19']    
           
         M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė   11-a vieta
       
         E.Karlikauskytė, G.Šukutytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Švaikauskatė, P.Zvezdinaitė    
       
       J.Linkutė, R.Vitkauskaitė   ->   13-a vieta
       
       K.Čyvaitė, S.Mackevičiūtė     ->
       
       F.Gedminaitė, M.Sutkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė      
   E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė   ->      
     E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         E.Aliulytė, T.Pacevičiūtė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.