Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
21
17
14
21
21
15
 33'
21
10
21
8
 22'
21
16
21
14
 23'
21
7
21
9
 20'
182/117
65
4
1
2 Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
17
21
21
14
15
21
 33'
21
16
15
21
21
19
 33'
19
21
22
20
16
21
 40'
21
8
21
11
 22'
209/193
16
2
3
3 Roberta Milašauskaitė 
 Dovilė Morkvėnaitė 
10
21
8
21
 22'
16
21
21
15
19
21
 33'
21
13
21
15
 21'
21
12
21
10
 23'
158/149
9
2
2
4 Jurgita Ivanauskaitė 
 Evelina Keturakytė 
16
21
14
21
 23'
21
19
20
22
21
16
 40'
13
21
15
21
 21'
21
10
21
11
 25'
162/162
0
2
4
5 Sigita Grigaravičienė 
 Agnė Kirdeikytė 
7
21
9
21
 20'
8
21
11
21
 22'
12
21
10
21
 23'
10
21
11
21
 25'
78/168
-90
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.