Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Dangė Lygnugarytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Lygnugarytė        
 32       ->        
  [10] 10:15   D.Lygnugarytė      
 17   Marija Kolojanskaitė      21:6  21:5 [15']      
[1] 10:00   M.Kolojanskaitė        
 16   Ema Pocevičiūtė    21:5  21:8 [16']        
    [20] 10:35   D.Lygnugarytė    
 9   Loreta Radavičiūtė        21:4  21:6 [17']    
 L.Radavičiūtė        
 24       ->        
  [5] 10:00   E.Žiaušytė      
 25         21:8  21:11 [22']      
 E.Žiaušytė        
 8   Erika Žiaušytė    ->        
      [39] 11:40   D.Lygnugarytė  
 5   Astrėja Nutautaitė          21:10  21:0 [20']  
 A.Nutautaitė        
 28       ->        
  [6] 10:00   U.Tiškutė      
 21         21:19  24:22 [28']      
 U.Tiškutė        
 12   Ugnė Tiškutė    ->        
    [21] 10:35   N.Seniūnaitė    
 13   Roberta Neverauskaitė        21:7  24:22 [25']    
 R.Neverauskaitė        
 20       ->        
  [7] 10:00   N.Seniūnaitė      
 29         21:9  21:10 [20']      
 N.Seniūnaitė        
 4   Nomeda Seniūnaitė    ->         1-a vieta
        [56] 12:50   D.Lygnugarytė
 3   Atėnė Peleckytė            21:16  21:13 [27']
 A.Peleckytė        
 30       ->        
  [11] 10:15   A.Peleckytė      
 19         21:7  21:6 [15']      
 U.Mackevičiūtė        
 14   Urtė Mackevičiūtė    ->        
    [22] 10:55   A.Peleckytė    
 11   Emilija Elzbergaitė        21:6  21:7 [16']    
 E.Elzbergaitė        
 22       ->        
  [8] 10:00   G.Gedminaitė      
 27         21:18  21:10 [21']      
 G.Gedminaitė        
 6   Gustė Gedminaitė    ->        
      [40] 11:40   L.Aleknavičiūtė  
 7   Viktorija Bernotaitė          14:21  21:17  21:8 [34']  
 V.Bernotaitė        
 26       ->        
  [9] 10:15   V.Bernotaitė      
 23         22:20  21:16 [23']      
 U.Drungilaitė        
 10   Ugnė Drungilaitė    ->        
    [23] 10:55   L.Aleknavičiūtė    
 15   Viltė Žakaitytė        21:5  21:7 [19']    
[2] 10:00   M.Monkevičiūtė        
 18   Mėta Monkevičiūtė    21:13  19:21  21:16 [30']      N.Seniūnaitė   3-a vieta
  [12] 10:15   L.Aleknavičiūtė   [57] 12:50   A.Peleckytė
 31         21:3  21:0 [19']    A.Peleckytė   21:10  21:12 [16']
 L.Aleknavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Žiaušytė    
      [41] 12:00   U.Tiškutė  
       U.Tiškutė   21:17  21:13 [25']   5-a vieta
        [58] 12:50   V.Bernotaitė
       G.Gedminaitė     21:13  21:19 [20']
      [42] 12:00   V.Bernotaitė  
       V.Bernotaitė   21:4  21:9 [17']  
           
           
         E.Žiaušytė   7-a vieta
        [59] 12:50   E.Žiaušytė
         G.Gedminaitė   19:21  21:13  21:8 [31']
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Kolojanskaitė      
    [24] 10:55   L.Radavičiūtė    
     L.Radavičiūtė   21:15  21:8 [24']    
      [43] 12:00   A.Nutautaitė  
     A.Nutautaitė     21:6  21:11 [17']  
    [25] 10:55   A.Nutautaitė    
     R.Neverauskaitė   21:3  21:5 [16']     9-a vieta
        [60] 12:50   A.Nutautaitė
     U.Mackevičiūtė       21:16  21:7 [17']
    [26] 11:00   E.Elzbergaitė    
     E.Elzbergaitė   21:15  21:11 [21']    
      [44] 12:00   U.Drungilaitė  
     U.Drungilaitė     21:16  21:18 [21']  
    [27] 11:00   U.Drungilaitė    
     M.Monkevičiūtė   21:3  21:6 [19']    
           
         L.Radavičiūtė   11-a vieta
        [61] 13:00   E.Elzbergaitė
         E.Elzbergaitė   21:6  21:9 [18']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Kolojanskaitė    
      [45] 12:05   R.Neverauskaitė  
       R.Neverauskaitė   21:14  21:16 [24']   13-a vieta
        [62] 13:00   R.Neverauskaitė
       U.Mackevičiūtė     21:13  13:21  23:21 [36']
      [46] 12:05   U.Mackevičiūtė  
       M.Monkevičiūtė   21:16  21:16 [25']  
           
           
         M.Kolojanskaitė   15-a vieta
        [63] 13:15   M.Kolojanskaitė
    Dėl 17-32 vietos      M.Monkevičiūtė   16:21  21:16  21:14 [29']
         
   E.Pocevičiūtė      
   E.Pocevičiūtė   ->      
     E.Pocevičiūtė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Pocevičiūtė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [28] 11:00   E.Pocevičiūtė
          21:10  21:7 [19']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Žakaitytė  
        ->  
   .      
    ->      
     V.Žakaitytė    
   V.Žakaitytė     ->    
   V.Žakaitytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.