Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
„Žemaitijos taurė“ (2 turas), Data: 2019-06-01, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- U-13, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01 2019-06-01  
 1   Liepa Aleknavičiūtė 
 Dangė Lygnugarytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė      
 16       ->      
   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [89] 14:45   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė  
 5   Gustė Gedminaitė 
 Marija Kolojanskaitė 
      21:4  21:6 [26']  
 G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė      
 12       ->      
  [80] 14:00   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė    
 13         21:18  21:9 [22']    
 E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė      
 4   Emilija Elzbergaitė 
 Astrėja Nutautaitė 
  ->       1-a vieta
      [100] 15:10   L.Aleknavičiūtė, D.Lygnugarytė
 3   Roberta Neverauskaitė 
 Nomeda Seniūnaitė 
        21:6  21:5 [19']
 R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė      
 14       ->      
  [81] 14:00   R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė    
 11   Mėta Monkevičiūtė 
 Ema Pocevičiūtė 
    21:15  21:15 [22']    
[73] 13:40   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė      
 6   Ugnė Drungilaitė 
 Erika Žiaušytė 
  21:9  21:6 [19']      
    [90] 14:45   V.Bernotaitė, A.Peleckytė  
 7   Loreta Radavičiūtė 
 Viltė Žakaitytė 
      21:7  21:5 [20']  
[74] 13:40   U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė      
 10   Urtė Mackevičiūtė 
 Ugnė Tiškutė 
  21:8  21:6 [12']      
  [82] 14:25   V.Bernotaitė, A.Peleckytė    
 15         21:9  21:7 [21']    
 V.Bernotaitė, A.Peleckytė      
 2   Viktorija Bernotaitė 
 Atėnė Peleckytė 
  ->    E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   3-a vieta
      [101] 15:10   R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė
       R.Neverauskaitė, N.Seniūnaitė   21:12  20:22  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė  
     G.Gedminaitė, M.Kolojanskaitė   ->   5-a vieta
      [102] 15:30   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
     U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     21:9  21:7 [18']
    [91] 14:45   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
     U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė   21:12  21:19 [26']  
         
         
        7-a vieta
       U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė
       U.Mackevičiūtė, U.Tiškutė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė
        ->
   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė    
   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė   ->    
    [92] 14:45   M.Monkevičiūtė, E.Pocevičiūtė  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė     21:14  21:6 [21']  
   L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė
       L.Radavičiūtė, V.Žakaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.