Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) A ir Bs grupės, Data: 2018-04-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14 2018-04-14  
 1   Karolis Šemeta 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, T.Urbonienė      
 16       ->      
  [12] 10:20   K.Šemeta, T.Urbonienė    
 9   Deimantas Čekanauskas 
 Jolanta Lukoic 
    21:16  21:7 [21']    
[1] 10:00   A.Mackevič, M.Antonova      
 8   Andžej Mackevič 
 Margarita Antonova 
  29:27  21:13 [35']      
    [23] 11:10    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Jurgita Bilienė 
      17:21  21:9  21:14 [30']  
[2] 10:00    G.Jaugielavičius, J.Bilienė      
 12   Jonas Bartkus 
 Aurelija Martinkutė 
  21:12  21:14 [17']      
  [13] 10:20    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė    
 13   Paulius Jūras 
 Indrė Semaškienė 
    21:7  21:18 [17']    
[3] 10:00    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aušra Brikaitė 
  21:12  21:12 [15']       1-a vieta
      [34] 11:35    R.Kavaliauskas, A.Brikaitė
 3   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
        16:21  21:10  21:18 [30']
[4] 10:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 14   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:14  21:14 [16']      
  [14] 10:20    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11   Šarūnas Stumbra 
 Dovilė Ruzvaltienė 
    21:13  21:18 [16']    
[5] 10:00    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė      
 6   Andrius Valantiejus 
 Lorena Valantiejienė 
  21:9  20:22  21:5 [21']      
    [24] 11:10    A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
 7   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
      21:17  21:19 [18']  
[6] 10:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 10   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  21:19  22:20 [22']      
  [15] 10:20    A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
 15   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    21:13  21:11 [14']    
[7] 10:00    A.Brazauskas, N.Brazauskienė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
  21:10  21:16 [16']    K.Šemeta, T.Urbonienė   3-a vieta
      [35] 11:35    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė
       G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   13:21  21:10  21:14 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, M.Antonova    
    [25] 11:10    A.Mackevič, M.Antonova  
     G.Jaugielavičius, J.Bilienė   21:14  22:20 [17']   5-a vieta
      [36] 11:35    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė
     Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė     21:7  21:13 [12']
    [26] 11:10    Š.Stumbra, D.Ruzvaltienė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   21:15  22:20 [18']  
         
         
       G.Jaugielavičius, J.Bilienė   7-a vieta
      [37] 11:35   A.Ambrasas, R.Ambrasienė
       A.Ambrasas, R.Ambrasienė   18:21  22:20  21:10 [35']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Čekanauskas, J.Lukoic    
   D.Čekanauskas, J.Lukoic   ->    
    [27] 11:10    D.Čekanauskas, J.Lukoic  
   J.Bartkus, A.Martinkutė     18:21  21:15  22:20 [30']  
  [16] 10:45   J.Bartkus, A.Martinkutė    
   P.Jūras, I.Semaškienė   21:15  18:21  21:13 [38']     9-a vieta
      [38] 12:00    M.Petkevičius, N.Beketova
   R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė       21:8  21:12 [14']
  [17] 10:45    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė    
   A.Valantiejus, L.Valantiejienė   13:21  22:20  21:15 [29']    
    [28] 11:10    M.Petkevičius, N.Beketova  
   M.Petkevičius, N.Beketova     21:16  21:17 [21']  
  [18] 10:45    M.Petkevičius, N.Beketova    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   17:21  21:13  21:15 [29']    
         
       J.Bartkus, A.Martinkutė   11-a vieta
      [39] 12:00   J.Bartkus, A.Martinkutė
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   21:0 [8']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     P.Jūras, I.Semaškienė  
     P.Jūras, I.Semaškienė   ->   13-a vieta
      [40] 12:00    V.Venckus, J.Venckuvienė
     A.Valantiejus, L.Valantiejienė     21:14  14:21  22:20 [28']
    [29] 11:10   V.Venckus, J.Venckuvienė  
     V.Venckus, J.Venckuvienė   21:0 [16']  
         
         
        15-a vieta
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė
       A.Valantiejus, L.Valantiejienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.