Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-04-05, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ieva Linkutė  
21
12
21
13
21
3
21
9
21
7
21
5
21
3
21
3
168/55
113
4
1
2 Agnė Kupliauskaitė  
12
21
13
21
21
19
21
17
21
6
21
5
21
10
21
14
151/113
38
3
2
3 Gintarė Gečaitė  
3
21
9
21
19
21
17
21
21
10
21
12
21
17
21
9
132/132
0
2
3
4 Goda Krivonosovaitė  
7
21
5
21
6
21
5
21
10
21
12
21
19
21
18
21
82/168
-86
0
5
5 Emilija Skrupskytė  
3
21
3
21
10
21
14
21
17
21
9
21
21
19
21
18
98/163
-65
1
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Amanda Meirytė  
21
9
21
10
21
4
21
3
21
8
21
11
126/45
81
3
1
2 Ramunė Ričkutė  
9
21
10
21
12
21
21
16
17
21
21
14
21
7
111/121
-10
1
2
3 Dominyka Bortnikaitė  
4
21
3
21
21
12
16
21
21
17
21
17
18
21
16
21
120/151
-31
1
3
4 Raimonda Jocytė  
8
21
11
21
14
21
7
21
17
21
21
18
21
16
99/139
-40
1
4



 
   1-a vieta
 1    Ieva Linkutė  
 I.Linkutė
 2    Amanda Meirytė   23:21  21:18
   



 
   3-a vieta
 3    Agnė Kupliauskaitė  
 R.Ričkutė
 4    Ramunė Ričkutė   21:16  21:18
   



 
   5-a vieta
 5    Gintarė Gečaitė  
 G.Gečaitė
 6    Dominyka Bortnikaitė   21:13  21:18
   



 
   7-a vieta
 8    Raimonda Jocytė  
 R.Jocytė
 9    Emilija Skrupskytė   18:21  21:5  21:11
   



 
   9-a vieta
 7    Goda Krivonosovaitė  
 G.Krivonosovaitė
 10     ->
   



 
   11-a vieta
       
        
   



 
   13-a vieta
       
        
   



 
   15-a vieta
       
        
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 20:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.