Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Kiryl Ashurkevich    Dėl 1-8 vietos      
[5] 10:00    K.Ashurkevich      
 16   Maxim Larenka    21:8  21:15 [21']      
  [17] 11:00    A.Yarashevich    
 9   Saulius Eibukas      21:14  21:18 [28']    
[6] 10:00    A.Yarashevich      
 8   Aliaksandr Yarashevich    21:17  21:8 [20']      
    [36] 12:00    A.Yarashevich  
 5   Ramūnas Kavaliauskas        21:17  21:12 [22']  
[7] 10:00   R.Kavaliauskas      
 12   Vitali Lobach    21:18  21:15 [66']      
  [18] 11:00   R.Kavaliauskas    
 13   Yury Krasnopolsky      21:17  11:21  21:18 [39']    
[8] 10:00    A.Meškinis      
 4   Aurimas Meškinis    21:15  21:17 [31']       1-a vieta
      [50] 13:00    A.Yarashevich
 3   Marius Akucevičius          18:21  21:19  21:19 [33']
[9] 10:30    M.Piatrushka      
 14   Mikalai Piatrushka    17:21  23:21  21:16 [42']      
  [19] 11:00    M.Piatrushka    
 11   Audrius Vilčinskas      21:19  21:17 [24']    
[10] 10:30    M.Povilaitis      
 6   Martynas Povilaitis    21:14  21:18 [21']      
    [37] 12:00    A.Vyazhevich  
 7   Albertas Rimkus        21:12  18:21  21:11 [31']  
[11] 10:30    A.Rimkus      
 10   Marius Brazauskas    21:18  21:23  21:11 [41']      
  [20] 11:00    A.Vyazhevich    
 15   Pavel Metelskiy      21:10  21:5 [13']    
[12] 10:30    A.Vyazhevich      
 2   Aleksey Vyazhevich    21:7  21:17 [20']    R.Kavaliauskas   3-a vieta
      [51] 13:00    R.Kavaliauskas
       M.Piatrushka   21:19  10:21  21:18 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Ashurkevich    
    [38] 12:00    K.Ashurkevich  
     A.Meškinis   21:15  21:19 [20']   5-a vieta
      [52] 13:00    K.Ashurkevich
     M.Povilaitis     21:13  21:17 [22']
    [39] 12:00    M.Povilaitis  
     A.Rimkus   21:16  21:19 [22']  
         
         
       A.Meškinis   7-a vieta
      [53] 13:00    A.Meškinis
       A.Rimkus   18:21  21:14  21:16 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Larenka      
  [21] 11:00    M.Larenka    
   S.Eibukas   21:11  13:21  21:12 [26']    
    [40] 12:00    V.Lobach  
   V.Lobach     21:15  10:21  21:13 [43']  
  [22] 11:00    V.Lobach    
   Y.Krasnopolsky   21:18  21:19 [35']     9-a vieta
      [54] 13:00    P.Metelskiy
   M.Akucevičius       21:15  13:21  21:17 [37']
  [23] 11:00    M.Akucevičius    
   A.Vilčinskas   18:21  21:13  21:8 [30']    
    [41] 12:30    P.Metelskiy  
   M.Brazauskas     21:13  22:24  21:19 [34']  
  [24] 11:00    P.Metelskiy    
   P.Metelskiy   19:21  21:13  21:12 [29']    
         
       M.Larenka   11-a vieta
      [55] 13:00    M.Larenka
       M.Akucevičius   17:21  21:19  21:18 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     S.Eibukas    
    [42] 12:30    S.Eibukas  
     Y.Krasnopolsky   21:17  14:21  21:16 [44']   13-a vieta
      [56] 13:00    M.Brazauskas
     A.Vilčinskas     19:21  21:13  21:10 [28']
    [43] 12:30   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:0  
         
         
       Y.Krasnopolsky   15-a vieta
      [57] 13:30   Y.Krasnopolsky
       A.Vilčinskas   21:0
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17 
     U-13 
     U-11 
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV  
     Mėgėjai B    VV  
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D    VV  
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.