Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Mindaugas Dagilis ,   Audrius Ambrasas   Dėl 1-4 vietų    
 M.Dagilis, A.Ambrasas    
 8       ->    
  [154] 19:30    M.Dagilis, A.Ambrasas  
 5   Marius Akucevičius ,   Žilvinas Tamošiūnas      21:18  21:14 [19']  
[140] 18:30    M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas    
 4   Tomas Lukoševičius ,   Agnius Tamošaitis    21:13  17:21  21:19 [28']    1-a vieta
    [165] 20:00    M.Dagilis, A.Ambrasas
 3   Marius Brazauskas ,   Gintautas Jaugielavičius        21:18  21:15 [20']
[141] 18:30    K.Ashurkevich, M.Piatrushka    
 6   Kiryl Ashurkevich ,   Mikalai Piatrushka    21:17  15:21  21:14 [32']    
  [155] 19:30    P.Metelskiy, A.Vyazhevich  
 7   Pavel Metelskiy ,   Aleksey Vyazhevich      21:12  21:11 [16']  
[142] 18:30    P.Metelskiy, A.Vyazhevich    
 2   Ramūnas Kavaliauskas ,   Vitali Lobach    21:17  24:22 [21']    
     
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas  3-a vieta
  [166] 20:00    K.Ashurkevich, M.Piatrushka
   K.Ashurkevich, M.Piatrushka   21:12  21:18 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis  
   T.Lukoševičius, A.Tamošaitis   ->  5-a vieta
    [167] 20:00    T.Lukoševičius, A.Tamošaitis
   M.Brazauskas, G.Jaugielavičius     21:19  21:16 [21']
  [156] 19:30    R.Kavaliauskas, V.Lobach  
   R.Kavaliauskas, V.Lobach   14:21  21:14  23:21 [32']  
       
       
     7-a vieta
   
     M.Brazauskas, G.Jaugielavičius   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.