Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Agnė Šafranovičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė      
 16       ->      
  [82] 15:00    A.Vyazhevich, R.Gečaitė    
 9   Aleksey Vyazhevich 
 Rugilė Gečaitė 
    21:14  21:19 [14']    
[65] 14:00    A.Vyazhevich, R.Gečaitė      
 8   Žilvinas Tamošiūnas 
 Aušra Montvydaitė 
  21:13  21:8 [15']      
    [100] 16:00    A.Vyazhevich, R.Gečaitė  
 5   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:14  21:18 [16']  
[66] 14:00    G.Jaugielavičius, J.Kažanauskaitė      
 12   Marius Tamošiūnas 
 Monika Janutaitė 
  21:7  21:16 [13']      
  [83] 15:00    T.Lukoševičius, A.Pakšytė    
 13         21:15  21:14 [17']    
 T.Lukoševičius, A.Pakšytė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Aurelija Pakšytė 
  ->       1-a vieta
      [120] 17:00    D.Pakšys, K.Silich
 3   Sergej Leonovič 
 Justė Žibūdienė 
        21:10  22:20 [18']
 S.Leonovič, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [84] 15:00    D.Pakšys, K.Silich    
 11   Kiryl Ashurkevich 
 Veranika Tarusava 
    21:9  21:23  21:17 [29']    
[67] 14:00    D.Pakšys, K.Silich      
 6   Domas Pakšys 
 Kristina Silich 
  21:10  21:18 [17']      
    [101] 16:00    D.Pakšys, K.Silich  
 7   Gedmantas Čepkauskas 
 Jurgita Bilienė 
      21:14  21:8 [18']  
[68] 14:00    G.Čepkauskas, J.Bilienė      
 10   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
  21:13  21:16 [16']      
  [85] 15:00    G.Čepkauskas, J.Bilienė    
 15         21:12  21:19 [20']    
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 2   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->    T.Lukoševičius, A.Pakšytė   3-a vieta
      [121] 17:30    G.Čepkauskas, J.Bilienė
       G.Čepkauskas, J.Bilienė   21:16  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė    
    [102] 16:00    M.Dagilis, A.Šafranovičiūtė  
     G.Jaugielavičius, J.Kažanauskaitė   21:19  21:14 [17']   5-a vieta
      [122] 17:30    S.Leonovič, J.Žibūdienė
     S.Leonovič, J.Žibūdienė     21:13  21:17 [16']
    [103] 16:00    S.Leonovič, J.Žibūdienė  
     R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   21:17  21:18 [20']  
         
         
       G.Jaugielavičius, J.Kažanauskaitė   7-a vieta
      [123] 17:30   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė
       R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   21:18  21:18 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė    
   Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė   ->    
    [104] 16:00    Ž.Tamošiūnas, A.Montvydaitė  
   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė     21:16  21:12 [15']  
  [86] 15:00   M.Tamošiūnas, M.Janutaitė    
    ->     9-a vieta
      [124] 17:30    K.Ashurkevich, V.Tarusava
        21:15  21:10 [17']
   K.Ashurkevich, V.Tarusava    
   K.Ashurkevich, V.Tarusava   ->    
    [105] 16:30    K.Ashurkevich, V.Tarusava  
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė     21:9  21:19 [16']  
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė    
    ->    
         
       M.Tamošiūnas, M.Janutaitė   11-a vieta
      [125] 17:30    A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė
       A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė   20:22  21:7  21:11 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.