Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Vidmantas Jonikas ,   Aurimas Meškinis   Dėl 1-4 vietų    
[146] 19:00    V.Jonikas, A.Meškinis    
 8   Simas Malakauskas ,   Germanas Sudrabas    21:13  21:13 [13']    
  [157] 19:30    V.Jonikas, A.Meškinis  
 5   Vytautas Šeibutas ,   Gediminas Jauniškis      21:14  21:17 [16']  
[147] 19:00    V.Šeibutas, G.Jauniškis    
 4   Aldas Maziliauskas ,   Gediminas Buitvydas    21:15  15:21  21:16 [26']    1-a vieta
    [171] 20:30    V.Jonikas, A.Meškinis
 3   Uldis Lazdinš ,   Mindaugas Kelpšas        21:14  21:19 [17']
[148] 19:00    U.Lazdinš, M.Kelpšas    
 6   Valdas Jankauskas ,   Maxim Larenka    21:13  21:13 [18']    
  [158] 19:30    U.Lazdinš, M.Kelpšas  
 7   Mikalai Piatrushka ,   Alexey Rysevets      21:19  21:18 [21']  
[149] 19:00    M.Piatrushka, A.Rysevets    
 2   Domas Pakšys ,   Justinas Tomkevičius    22:20  10:21  23:21 [29']    
     
     V.Šeibutas, G.Jauniškis  3-a vieta
  [172] 20:30    M.Piatrushka, A.Rysevets
   M.Piatrushka, A.Rysevets   21:9  21:14 [14']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   S.Malakauskas, G.Sudrabas    
  [159] 19:30    S.Malakauskas, G.Sudrabas  
   A.Maziliauskas, G.Buitvydas   21:12  21:11 [15']  5-a vieta
    [173] 20:30    D.Pakšys, J.Tomkevičius
   V.Jankauskas, M.Larenka     21:19  22:20 [17']
  [160] 19:30    D.Pakšys, J.Tomkevičius  
   D.Pakšys, J.Tomkevičius   22:20  21:16 [19']  
       
       
     A.Maziliauskas, G.Buitvydas  7-a vieta
    [174] 20:30 
     V.Jankauskas, M.Larenka   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.