Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-05-26, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26 2018-05-26  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16       ->      
  [88] 15:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Gediminas Buitvydas 
 Akvilė Kazlienė  
    21:19  21:11 [16']    
[71] 14:00   G.Buitvydas, A.Kazlienė      
 8   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
  21:18  21:17 [2']      
    [107] 16:30    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Mindaugas Kelpšas 
 Danyu Zhong 
      21:12  21:16 [18']  
[73] 14:30   M.Kelpšas, D.Zhong      
 12   Ihar Tsybenka 
 Aliaksandra Valasiuk 
  21:18  21:7      
  [90] 15:30    U.Lazdinš, I.Aldina    
 13   Simas Malakauskas 
 Eglė Markelytė 
    15:21  21:7  21:18 [27']    
[74] 14:30    U.Lazdinš, I.Aldina      
 4   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
  16:21  21:19  21:15 [28']       1-a vieta
      [127] 17:30    V.Salietis, A.Brikaitė
 3   Vidmantas Jonikas 
 Ringailė Kairytė 
        21:18  17:21  21:9 [30']
 V.Jonikas, R.Kairytė      
 14       ->      
  [92] 15:30    V.Jonikas, R.Kairytė    
 11   Valdas Jankauskas 
 Eglė San Sansches 
    12:21  21:19  21:12 [25']    
[78] 14:30   A.Meškinis, R.Tumbrotaitė      
 6   Aurimas Meškinis 
 Rasma Tumbrotaitė 
  21:18  21:15      
    [109] 16:30    V.Salietis, A.Brikaitė  
 7   Aldas Maziliauskas 
 Inga Stravinskienė 
      21:12  21:17 [16']  
[79] 14:30    M.Brazauskas, D.Kačanovskienė      
 10   Marius Brazauskas 
 Dalia Kačanovskienė 
  21:19  21:11 [15']      
  [93] 15:30    V.Salietis, A.Brikaitė    
 15         21:13  22:20 [18']    
 V.Salietis, A.Brikaitė      
 2   Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
  ->    U.Lazdinš, I.Aldina   3-a vieta
      [129] 18:00    V.Jonikas, R.Kairytė
       V.Jonikas, R.Kairytė   18:21  21:9  21:19 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Buitvydas, A.Kazlienė    
    [111] 16:30    G.Buitvydas, A.Kazlienė  
     M.Kelpšas, D.Zhong   17:21  21:10  23:21 [27']   5-a vieta
      [131] 18:00    M.Brazauskas, D.Kačanovskienė
     A.Meškinis, R.Tumbrotaitė     21:15  21:12 [14']
    [112] 16:30    M.Brazauskas, D.Kačanovskienė  
     M.Brazauskas, D.Kačanovskienė   21:19  21:16 [16']  
         
         
       M.Kelpšas, D.Zhong   7-a vieta
      [132] 18:00    A.Meškinis, R.Tumbrotaitė
       A.Meškinis, R.Tumbrotaitė   21:15  22:20 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Viruišis, I.Ivoškienė    
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   ->    
    [114] 17:00    A.Viruišis, I.Ivoškienė  
   I.Tsybenka, A.Valasiuk     21:15  21:17 [16']  
  [97] 16:00    S.Malakauskas, E.Markelytė    
   S.Malakauskas, E.Markelytė   21:15  21:16 [15']     9-a vieta
      [134] 18:00    A.Maziliauskas, I.Stravinskienė
        21:19  21:19 [18']
   V.Jankauskas, E.San Sansches    
   V.Jankauskas, E.San Sansches   ->    
    [117] 17:00    A.Maziliauskas, I.Stravinskienė  
   A.Maziliauskas, I.Stravinskienė     21:14  21:8 [14']  
   A.Maziliauskas, I.Stravinskienė    
    ->    
         
       S.Malakauskas, E.Markelytė   11-a vieta
      [137] 18:30    S.Malakauskas, E.Markelytė
       V.Jankauskas, E.San Sansches   21:6  13:21  21:11 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Tsybenka, A.Valasiuk  
     I.Tsybenka, A.Valasiuk   ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.