Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Open CBC International Badminton Tournament, Data: 2018-10-27, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27 2018-10-27  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[187] 18:35    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 16   Andrius Stankevičius 
 Neringa Šventeckienė 
  21:7  21:7 [13']      
  [200] 19:25    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Tomas Lukoševičius 
 Toma Rakauskaitė 
    21:15  21:16 [19']    
[188] 18:35    L.Supronas, D.Ruzvaltienė      
 8   Linas Supronas 
 Dovilė Ruzvaltienė 
  21:10  21:23  21:9 [25']      
    [217] 20:15    A.Michejenko, A.Pakšytė  
 5   Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
      21:18  21:18 [20']  
[189] 18:35    A.Michejenko, A.Pakšytė      
 12   Vygantas Garmus 
 Asta Bačkaitienė 
  21:8  21:16 [16']      
  [201] 19:25    A.Michejenko, A.Pakšytė    
 13   Evaldas Čižinauskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:19  21:14 [22']    
[190] 19:00    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė      
 4   Laimonas Vaškevičius 
 Justė Žibūdienė 
  22:20  21:13 [18']       1-a vieta
      [232] 21:05    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė
 3   Andrius Kordušas 
 Laura Januškevičienė 
        25:23  21:17 [20']
[191] 19:00   A.Kordušas, L.Januškevičienė      
 14   Gintautas Jaugielavičius 
 Viktorija Suško 
  21:18  21:7 [19']      
  [202] 19:25    J.Bartkus, V.Tankevič    
 11   Jonas Bartkus 
 Veslava Tankevič 
    21:10  18:21  21:15 [29']    
[192] 19:00    J.Bartkus, V.Tankevič      
 6   Maxim Melamed 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:15  21:7 [18']      
    [218] 20:15    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė  
 7   Karolis Šemeta 
 Urtė Rakštytė 
      21:14  16:21  21:17 [30']  
[193] 19:00    K.Šemeta, U.Rakštytė      
 10   Paulius Rakauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:13  24:22 [20']      
  [203] 19:25    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė    
 15   Domas Pakšys 
 Veranika Tarusava 
    21:19  16:21  21:18 [27']    
[194] 19:00    M.Dagilis, Ž.Simonaitytė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Živilė Simonaitytė 
  21:12  21:13 [13']    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [233] 21:05    J.Bartkus, V.Tankevič
       J.Bartkus, V.Tankevič   21:19  21:19 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas, D.Ruzvaltienė    
    [219] 20:15    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė  
     L.Vaškevičius, J.Žibūdienė   21:19  21:18 [18']   5-a vieta
      [234] 21:05    L.Vaškevičius, J.Žibūdienė
     A.Kordušas, L.Januškevičienė     21:15  11:21  21:17 [28']
    [220] 20:15    K.Šemeta, U.Rakštytė  
     K.Šemeta, U.Rakštytė   21:15  21:14 [16']  
         
         
       L.Supronas, D.Ruzvaltienė   7-a vieta
     
       A.Kordušas, L.Januškevičienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Stankevičius, N.Šventeckienė      
  [204] 19:25    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė    
   T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė   21:18  16:21  21:10 [26']    
    [221] 20:15    T.Lukoševičius, T.Rakauskaitė  
   V.Garmus, A.Bačkaitienė     21:14  23:21 [19']  
  [205] 19:25    E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė    
   E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   21:16  21:9 [14']     9-a vieta
      [235] 21:05    D.Pakšys, V.Tarusava
   G.Jaugielavičius, V.Suško       21:15  21:16 [17']
  [206] 19:50    M.Melamed, Ž.Šeškevičienė    
   M.Melamed, Ž.Šeškevičienė   18:21  21:14  21:13 [24']    
    [222] 20:40    D.Pakšys, V.Tarusava  
   P.Rakauskas, J.Kažanauskaitė     12:21  21:7  21:14 [24']  
  [207] 19:50    D.Pakšys, V.Tarusava    
   D.Pakšys, V.Tarusava   21:6  22:24  21:15 [29']    
         
       E.Čižinauskas, G.Dapkuvienė   11-a vieta
     
       M.Melamed, Ž.Šeškevičienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Stankevičius, N.Šventeckienė    
     
     V.Garmus, A.Bačkaitienė   ->   13-a vieta
     
     G.Jaugielavičius, V.Suško     ->
     
     P.Rakauskas, J.Kažanauskaitė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.