Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Tomas Petrošius    Dėl 1-16 vietos        
 T.Petrošius        
 32       ->        
  [137] 17:00   T.Petrošius      
 17   Vytautas Šukys      11:9  11:5  11:8 [18']      
[123] 16:20   R.Žilys        
 16   Ramūnas Žilys    11:6  11:9  12:10 [21']        
    [149] 17:40   T.Petrošius    
 9   Rokas Krasauskas        11:4  11:9  11:8 [14']    
[124] 16:20   R.Krasauskas        
 24   Jonas Pociūnas    11:1  11:3  11:8 [17']        
  [138] 17:00   M.Vilinauskas      
 25   Kristupas Čepulis      7:11  7:11  11:8  11:6  11:0 [27']      
[125] 16:20   M.Vilinauskas        
 8   Matas Vilinauskas    11:0  11:2  11:2 [10']        
      [162] 18:55   T.Petrošius  
 5   Rokas Jokubaitis          11:8  11:8  11:7 [17']  
 R.Jokubaitis        
 28       ->        
  [139] 17:00   R.Jokubaitis      
 21   Dovydas Samoška      11:9  11:7  11:5 [19']      
[127] 16:20   M.Mackevičius        
 12   Matas Mackevičius    11:2  11:6  11:1 [16']        
    [150] 18:05   P.Balaišis    
 13   Deinoras Gudavičius        7:11  15:13  11:5  11:9 [25']    
[128] 16:20   D.Gudavičius        
 20   Artūras Radavičius    11:7  11:4  11:4 [17']        
  [140] 17:20   P.Balaišis      
 29         12:10  11:13  11:9  12:10 [27']      
 P.Balaišis        
 4   Pijus Balaišis    ->         1-a vieta
        [174] 19:45   T.Petrošius
 3   Vilius Bagdanavičius            11:9  11:5  11:7 [18']
 V.Bagdanavičius        
 30       ->        
  [141] 17:20   V.Bagdanavičius      
 19   Pijus Sutkaitis      11:9  11:7  11:9 [19']      
[129] 16:40   I.Lukoševičius        
 14   Ignas Lukoševičius    11:3  11:4  11:5 [17']        
    [151] 18:05   V.Bagdanavičius    
 11   Justas Balsys        11:9  11:7  11:6 [17']    
[130] 16:40   J.Balsys        
 22   Domas Jucius    11:1  11:1  11:3 [14']        
  [142] 17:20   J.Balsys      
 27           B/Ž      
 D.Genys        
 6   Dovas Genys    ->        
      [163] 18:55   V.Bagdanavičius  
 7   Lukas Miliauskis          11:8  11:6  7:11  11:9 [26']  
[131] 16:40   L.Miliauskis        
 26   Dilanas Talmantas    11:2  11:3  11:6 [14']        
  [143] 17:20   L.Miliauskis      
 23   Kornelijus Daraškevičius      13:11  11:9  13:11 [19']      
[132] 16:40   M.Gedrimas        
 10   Markas Gedrimas    11:1  11:5  11:8 [15']        
    [152] 18:05   M.Noreika    
 15   Matas Miliauskis        12:10  9:11  11:5  11:9 [30']    
[133] 16:40   M.Liorančas        
 18   Matas Liorančas    8:11  11:9  11:8  13:11 [23']      P.Balaišis   3-a vieta
  [144] 17:20   M.Noreika   [175] 19:45   M.Noreika
 31         11:8  11:5  11:8 [19']    M.Noreika   11:9  11:8  11:9 [18']
 M.Noreika        
 2   Mamertas Noreika    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Vilinauskas    
      [164] 18:55   M.Vilinauskas  
       R.Jokubaitis   7:11  11:8  11:4  11:4 [20']   5-a vieta
        [176] 19:45   M.Vilinauskas
       J.Balsys     11:8  8:11  8:11  11:8  11:6 [31']
      [165] 18:55   J.Balsys  
       L.Miliauskis   9:11  11:3  11:7  11:8 [23']  
           
           
         R.Jokubaitis   7-a vieta
        [177] 19:45   L.Miliauskis
         L.Miliauskis   11:0
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Žilys      
    [153] 18:05   R.Žilys    
     R.Krasauskas   11:6  11:6  11:3 [14']    
      [166] 19:20   D.Gudavičius  
     M.Mackevičius     6:11  11:7  11:9  11:5 [22']  
    [154] 18:05   D.Gudavičius    
     D.Gudavičius   12:10  9:11  11:7  11:9 [35']     9-a vieta
        [178] 19:45   D.Gudavičius
     I.Lukoševičius       11:9  12:10  12:10 [21']
    [155] 18:05   I.Lukoševičius    
     D.Genys     B/Ž    
      [167] 19:20   I.Lukoševičius  
     M.Gedrimas     11:8  11:2  11:6 [17']  
    [156] 18:30   M.Liorančas    
     M.Liorančas   11:5  11:5  11:9 [21']    
           
         R.Žilys   11-a vieta
        [179] 20:10   R.Žilys
         M.Liorančas   11:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Krasauskas    
      [168] 19:20   M.Mackevičius  
       M.Mackevičius   11:0   13-a vieta
        [180] 20:10   M.Mackevičius
       D.Genys     11:6  5:11  11:6  12:10 [27']
      [169] 19:20   M.Gedrimas  
       M.Gedrimas     B/Ž  
           
           
         R.Krasauskas   15-a vieta
        [181] 20:10   R.Krasauskas
    Dėl 17-32 vietos      D.Genys     B/Ž
         
   V.Šukys      
   V.Šukys   ->      
    [157] 18:30   V.Šukys    
   J.Pociūnas     11:7  11:9  11:8 [16']    
  [145] 17:20   J.Pociūnas      
   K.Čepulis   11:6  11:7  5:11  9:11  11:4 [25']      
      [170] 19:20   V.Šukys  
        11:5  11:6  11:5 [18']  
   D.Samoška      
   D.Samoška   ->      
    [158] 18:30   A.Radavičius    
   A.Radavičius     11:6  11:3  11:6 [17']    
   A.Radavičius      
    ->       17-a vieta
        [182] 20:10   V.Šukys
          11:7  12:10  11:9 [18']
   P.Sutkaitis      
   P.Sutkaitis   ->      
    [159] 18:30   P.Sutkaitis    
   D.Jucius     11:3  11:3  11:5 [14']    
   D.Jucius      
    ->      
      [171] 19:20   M.Miliauskis  
   D.Talmantas       11:4  13:11  11:9 [17']  
  [146] 17:40   K.Daraškevičius      
   K.Daraškevičius   7:11  11:6  11:0  11:9 [16']      
    [160] 18:30   M.Miliauskis    
   M.Miliauskis     11:2  11:7  11:7 [14']    
   M.Miliauskis      
    ->    A.Radavičius   19-a vieta
        [183] 20:10   A.Radavičius
         P.Sutkaitis   11:4  12:10  11:6 [16']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Pociūnas    
      [172] 19:45   J.Pociūnas  
       D.Samoška   11:9  11:8  11:8 [20']   21-a vieta
        [184] 20:10   K.Daraškevičius
       D.Jucius     9:11  11:9  13:11  12:10 [23']
      [173] 19:45   K.Daraškevičius  
       K.Daraškevičius   11:5  11:6  11:8 [19']  
           
           
         D.Samoška   23-a vieta
        [185] 20:10   D.Samoška
         D.Jucius   11:3  11:2  11:4 [12']
      Dėl 25-32 vietos      
         
     K.Čepulis    
     K.Čepulis   ->    
       K.Čepulis  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
        [161] 18:55   D.Talmantas
          15:13  8:11  12:10  5:11  11:8 [9']
     .    
      ->    
       D.Talmantas  
     D.Talmantas     ->  
     D.Talmantas    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.