Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Deinoras Gudavičius 
 Viltė Paulauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė      
 16       ->      
  [25] 10:40   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 9   Pijus Sutkaitis 
 Gabija Jurkevičiūtė 
    11:5  11:5  11:3 [23']    
[10] 09:45   P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė      
 8   Matas Mackevičius 
 Fausta Gėdminaitė 
  12:10  11:8  11:7 [25']      
    [41] 11:20   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 5   Rokas Jokubaitis 
 Vykintė Trakšelytė 
      11:5  11:6  11:2 [18']  
 R.Jokubaitis, V.Trakšelytė      
 12       ->      
  [26] 10:40   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė    
 13         11:8  4:11  11:7  10:12  11:8 [32']    
 J.Balsys, G.Šukutytė      
 4   Justas Balsys 
 Greta Šukutytė 
  ->       1-a vieta
      [57] 12:20   D.Gudavičius, V.Paulauskaitė
 3   Dovas Genys 
 Vakarė Trakšelytė 
        11:5  11:9  11:7 [23']
 D.Genys, V.Trakšelytė      
 14       ->      
  [27] 10:40   D.Genys, V.Trakšelytė    
 11   Ignas Lukoševičius 
 Augustė Leimonaitė 
    11:9  11:9  11:8 [21']    
[11] 09:45   M.Noreika, R.Krasauskaitė      
 6   Mamertas Noreika 
 Roneta Krasauskaitė 
  11:5  11:8  11:8 [17']      
    [42] 11:20   L.Miliauskis, S.Borisenko  
 7   Rokas Krasauskas 
 Oresta Ščerbakova 
      11:4  11:6  11:6 [18']  
[12] 09:45   R.Krasauskas, O.Ščerbakova      
 10   Ramūnas Žilys 
 Saulė Mackevičiūtė 
  11:6  11:4  11:5 [19']      
  [28] 10:40   L.Miliauskis, S.Borisenko    
 15         11:9  11:6  11:5 [24']    
 L.Miliauskis, S.Borisenko      
 2   Lukas Miliauskis 
 Signė Borisenko 
  ->    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė   3-a vieta
      [58] 12:20   R.Jokubaitis, V.Trakšelytė
       D.Genys, V.Trakšelytė   11:0 [3']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė    
    [43] 11:40   J.Balsys, G.Šukutytė  
     J.Balsys, G.Šukutytė   4:11  11:4  11:7  11:8 [22']   5-a vieta
      [59] 12:20   R.Krasauskas, O.Ščerbakova
     M.Noreika, R.Krasauskaitė     6:11  8:11  15:14  12:10  11:6 [34']
    [44] 11:40   R.Krasauskas, O.Ščerbakova  
     R.Krasauskas, O.Ščerbakova   11:3  11:9  11:8 [18']  
         
         
       P.Sutkaitis, G.Jurkevičiūtė   7-a vieta
      [60] 12:20   M.Noreika, R.Krasauskaitė
       M.Noreika, R.Krasauskaitė   11:6  11:6  11:4 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Mackevičius, F.Gėdminaitė    
   M.Mackevičius, F.Gėdminaitė   ->    
     M.Mackevičius, F.Gėdminaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 11:40   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė
        11:8  5:11  11:7  11:7 [20']
   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė    
   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė   ->    
    [29] 10:40   I.Lukoševičius, A.Leimonaitė  
   R.Žilys, S.Mackevičiūtė     11:8  11:9  11:8 [23']  
   R.Žilys, S.Mackevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Žilys, S.Mackevičiūtė
       R.Žilys, S.Mackevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.