Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Monika Sukackaitė ,   Signė Borisenko   Dėl 1-4 vietų    
 M.Sukackaitė, S.Borisenko    
 8       ->    
  [134] 17:00   M.Sukackaitė, S.Borisenko  
 5   Agnė Ralovecaitė ,   Milanta Sutkutė      11:8  11:6  11:3 [20']  
[121] 16:00   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė    
 4   Vakarė Trakšelytė ,   Vykintė Trakšelytė    11:2  11:4  11:3 [20']    1-a vieta
    [147] 17:40   M.Sukackaitė, S.Borisenko
 3   Fausta Gėdminaitė ,   Greta Šukutytė        11:9  11:7  11:8 [20']
[122] 16:00   F.Gėdminaitė, G.Šukutytė    
 6   Roneta Krasauskaitė ,   Saulė Mackevičiūtė    11:2  11:4  11:3 [19']    
  [135] 17:00   S.Bagdonaitė, O.Ščerbakova  
 7         11:5  11:6  11:5 [22']  
 S.Bagdonaitė, O.Ščerbakova    
 2   Sofija Bagdonaitė ,   Oresta Ščerbakova    ->    
     
     V.Trakšelytė, V.Trakšelytė  3-a vieta
  [148] 17:40   V.Trakšelytė, V.Trakšelytė
   F.Gėdminaitė, G.Šukutytė   11:6  11:4  8:11  11:6 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   ->  5-a vieta
    [136] 17:00   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė
   R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė     15:13  11:4  11:4 [23']
   R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    MD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
     U-13 
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.