Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [13] 10:05   L.Leonavičiūtė    
 9   Agota Narvilaitė      11:3  11:2  11:4 [17']    
[1] 09:30   A.Ralytė      
 8   Aina Ralytė    11:8  12:10  11:8 [24']      
    [30] 10:40   L.Leonavičiūtė  
 5   Smiltė Mauragytė        11:6  11:6  11:9 [20']  
[2] 09:30   S.Mauragytė      
 12   Marija Rimkutė    11:5  11:2  11:7 [16']      
  [14] 10:05   D.Lygnugarytė    
 13   Ula Kasparavičė      11:6  11:6  11:3 [20']    
[3] 09:30   D.Lygnugarytė      
 4   Dangė Lygnugarytė    11:2  12:7  11:2 [22']       1-a vieta
      [46] 11:40   L.Leonavičiūtė
 3   Liepa Aleknavičiūtė          11:6  11:8  11:4 [24']
[4] 09:30   L.Aleknavičiūtė      
 14   Amanda Vaišvilaitė    11:1  11:1  11:5 [15']      
  [15] 10:05   A.Stankevičiūtė    
 11   Augustė Stankevičiūtė      11:4  11:4  8:11  11:5 [26']    
[5] 09:30   A.Stankevičiūtė      
 6   Vakarė Žilytė    8:11  11:5  11:3  8:11  11:5 [30']      
    [31] 11:00   A.Stankevičiūtė  
 7   Saida Micevičiūtė        11:8  11:5  11:6 [24']  
[6] 09:30   A.Peleckytė      
 10   Atėnė Peleckytė    11:0  11:3  11:5 [16']      
  [16] 10:05   R.Vitkauskaitė    
 15   Dominyka Norgailaitė      11:4  7:11  12:10  11:9 [28']    
[7] 09:45   R.Vitkauskaitė      
 2   Rusnė Vitkauskaitė    11:6  11:3  11:2 [16']    D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [47] 11:40   D.Lygnugarytė
       R.Vitkauskaitė   12:10  8:11  11:9  11:7 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ralytė    
    [32] 11:00   A.Ralytė  
     S.Mauragytė   11:3  11:1  11:5 [17']   5-a vieta
      [48] 11:40   A.Ralytė
     L.Aleknavičiūtė     11:4  11:5  9:11  11:7 [28']
    [33] 11:00   L.Aleknavičiūtė  
     A.Peleckytė   11:4  9:11  13:11  5:11  13:11 [37']  
         
         
       S.Mauragytė   7-a vieta
      [49] 12:00   A.Peleckytė
       A.Peleckytė   11:8  7:11  11:6  11:4 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Narvilaitė    
   A.Narvilaitė   ->    
    [34] 11:00   A.Narvilaitė  
   M.Rimkutė     11:2  11:4  6:11  11:5 [22']  
  [17] 10:05   U.Kasparavičė    
   U.Kasparavičė   10:12  11:8  11:9  11:6 [24']     9-a vieta
      [50] 12:00   V.Žilytė
   A.Vaišvilaitė       11:8  7:11  11:7  11:3 [23']
  [18] 10:05   V.Žilytė    
   V.Žilytė   11:3  11:2  11:3 [15']    
    [35] 11:00   V.Žilytė  
   S.Micevičiūtė     11:3  11:4  11:3 [15']  
  [19] 10:20   S.Micevičiūtė    
   D.Norgailaitė   11:3  11:4  11:5 [16']    
         
       U.Kasparavičė   11-a vieta
      [51] 12:00   U.Kasparavičė
       S.Micevičiūtė   12:10  12:10  11:7 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Rimkutė  
     M.Rimkutė   ->   13-a vieta
      [52] 12:00   M.Rimkutė
     A.Vaišvilaitė     13:11  4:11  11:3  11:8 [25']
    [36] 11:00   A.Vaišvilaitė  
     D.Norgailaitė   11:5  11:2  11:6 [17']  
         
         
        15-a vieta
       D.Norgailaitė
       D.Norgailaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 08:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.