Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas), Data: 2018-01-20, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20 2018-01-20  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [13] 10:05   L.Leonavičiūtė    
 9   Agota Narvilaitė      11:3  11:2  11:4 [17']    
[1] 09:30   A.Ralytė      
 8   Aina Ralytė    11:8  12:10  11:8 [24']      
    [30] 10:40   L.Leonavičiūtė  
 5   Smiltė Mauragytė        11:6  11:6  11:9 [20']  
[2] 09:30   S.Mauragytė      
 12   Marija Rimkutė    11:5  11:2  11:7 [16']      
  [14] 10:05   D.Lygnugarytė    
 13   Ula Kasparavičė      11:6  11:6  11:3 [20']    
[3] 09:30   D.Lygnugarytė      
 4   Dangė Lygnugarytė    11:2  12:7  11:2 [22']       1-a vieta
      [46] 11:40   L.Leonavičiūtė
 3   Liepa Aleknavičiūtė          11:6  11:8  11:4 [24']
[4] 09:30   L.Aleknavičiūtė      
 14   Amanda Vaišvilaitė    11:1  11:1  11:5 [15']      
  [15] 10:05   A.Stankevičiūtė    
 11   Augustė Stankevičiūtė      11:4  11:4  8:11  11:5 [26']    
[5] 09:30   A.Stankevičiūtė      
 6   Vakarė Žilytė    8:11  11:5  11:3  8:11  11:5 [30']      
    [31] 11:00   A.Stankevičiūtė  
 7   Saida Micevičiūtė        11:8  11:5  11:6 [24']  
[6] 09:30   A.Peleckytė      
 10   Atėnė Peleckytė    11:0  11:3  11:5 [16']      
  [16] 10:05   R.Vitkauskaitė    
 15   Dominyka Norgailaitė      11:4  7:11  12:10  11:9 [28']    
[7] 09:45   R.Vitkauskaitė      
 2   Rusnė Vitkauskaitė    11:6  11:3  11:2 [16']    D.Lygnugarytė   3-a vieta
      [47] 11:40   D.Lygnugarytė
       R.Vitkauskaitė   12:10  8:11  11:9  11:7 [27']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Ralytė    
    [32] 11:00   A.Ralytė  
     S.Mauragytė   11:3  11:1  11:5 [17']   5-a vieta
      [48] 11:40   A.Ralytė
     L.Aleknavičiūtė     11:4  11:5  9:11  11:7 [28']
    [33] 11:00   L.Aleknavičiūtė  
     A.Peleckytė   11:4  9:11  13:11  5:11  13:11 [37']  
         
         
       S.Mauragytė   7-a vieta
      [49] 12:00   A.Peleckytė
       A.Peleckytė   11:8  7:11  11:6  11:4 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Narvilaitė    
   A.Narvilaitė   ->    
    [34] 11:00   A.Narvilaitė  
   M.Rimkutė     11:2  11:4  6:11  11:5 [22']  
  [17] 10:05   U.Kasparavičė    
   U.Kasparavičė   10:12  11:8  11:9  11:6 [24']     9-a vieta
      [50] 12:00   V.Žilytė
   A.Vaišvilaitė       11:8  7:11  11:7  11:3 [23']
  [18] 10:05   V.Žilytė    
   V.Žilytė   11:3  11:2  11:3 [15']    
    [35] 11:00   V.Žilytė  
   S.Micevičiūtė     11:3  11:4  11:3 [15']  
  [19] 10:20   S.Micevičiūtė    
   D.Norgailaitė   11:3  11:4  11:5 [16']    
         
       U.Kasparavičė   11-a vieta
      [51] 12:00   U.Kasparavičė
       S.Micevičiūtė   12:10  12:10  11:7 [23']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Rimkutė  
     M.Rimkutė   ->   13-a vieta
      [52] 12:00   M.Rimkutė
     A.Vaišvilaitė     13:11  4:11  11:3  11:8 [25']
    [36] 11:00   A.Vaišvilaitė  
     D.Norgailaitė   11:5  11:2  11:6 [17']  
         
         
        15-a vieta
       D.Norgailaitė
       D.Norgailaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������