Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-02-24, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24 2018-02-24  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 L.Leonavičiūtė      
 16       ->      
  [9] 11:20   L.Leonavičiūtė    
 9   Ema Stašaitytė      21:5  21:3 [20']    
[2] 11:00   E.Stašaitytė      
 8   Eglė Smilginaitė    21:6  21:8 [18']      
    [21] 12:05   L.Leonavičiūtė  
 5   Amanda Vaišvilaitė        21:12  21:11 [25']  
[3] 11:00   A.Vaišvilaitė      
 12   Meida Levickaitė    21:2  21:12 [20']      
  [10] 11:20   A.Peleckytė    
 13         21:0  21:9 [22']    
 A.Peleckytė      
 4   Atėnė Peleckytė    ->       1-a vieta
      [35] 12:45   L.Leonavičiūtė
 3   Dangė Lygnugarytė          21:8  21:12 [23']
 D.Lygnugarytė      
 14       ->      
  [11] 11:20   D.Lygnugarytė    
 11   Ugnė Drungilaitė      21:2  21:3 [16']    
[4] 11:00   V.Bernotaitė      
 6   Viktorija Bernotaitė    21:7  21:9 [20']      
    [22] 12:05   D.Lygnugarytė  
 7   Dominyka Norgailaitė        22:20  21:16 [27']  
[5] 11:00   D.Norgailaitė      
 10   Erika Žiaušytė    21:9  21:8 [22']      
  [12] 11:20   L.Aleknavičiūtė    
 15         21:6  21:4 [20']    
 L.Aleknavičiūtė      
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->    A.Peleckytė   3-a vieta
      [36] 12:45   L.Aleknavičiūtė
       L.Aleknavičiūtė   21:11  21:6 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Stašaitytė    
    [23] 12:05   E.Stašaitytė  
     A.Vaišvilaitė   21:11  21:14 [28']   5-a vieta
      [37] 13:10   E.Stašaitytė
     V.Bernotaitė     21:7  21:3 [17']
    [24] 12:05   D.Norgailaitė  
     D.Norgailaitė   20:22  22:20  21:18 [42']  
         
         
       A.Vaišvilaitė   7-a vieta
      [38] 13:10   A.Vaišvilaitė
       V.Bernotaitė   21:4  21:3 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Smilginaitė    
   E.Smilginaitė   ->    
    [13] 11:40   E.Smilginaitė  
   M.Levickaitė     21:14  21:12 [25']  
   M.Levickaitė    
    ->     9-a vieta
      [27] 12:25   E.Smilginaitė
        21:12  21:6 [17']
   U.Drungilaitė    
   U.Drungilaitė   ->    
    [14] 11:40   U.Drungilaitė  
   E.Žiaušytė     18:21  21:15  21:16 [47']  
   E.Žiaušytė    
    ->    
         
       M.Levickaitė   11-a vieta
      [28] 12:25   M.Levickaitė
       E.Žiaušytė   21:14  21:16 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-07-07 10:00 2018-07-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.