Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas), Data: 2018-06-16, Vieta: Kretingos TVM, Kretinga  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16 2018-06-16  
 1   Šarūnas Stumbra    Dėl 1-8 vietos      
 Š.Stumbra      
 16       ->      
  [51] 14:35   Š.Stumbra    
 9   Justas Balsys      21:9  21:10 [31']    
[42] 13:45   J.Balsys      
 8   Anrijs Zakis    21:19  21:11 [22']      
    [61] 15:25   Š.Stumbra  
 5   Simas Skurdauskas        21:11  21:15 [25']  
[43] 13:45   S.Skurdauskas      
 12   Vytautas Šukys    28:26  21:11 [25']      
  [52] 14:35   S.Skurdauskas    
 13   Ģirts Sermulis      21:16  21:14 [26']    
[44] 13:45   D.Genys      
 4   Dovas Genys    21:9  21:4 [17']       1-a vieta
      [72] 16:35   Š.Stumbra
 3   Tomas Petrošius          21:8  21:16 [25']
[45] 13:45   T.Petrošius      
 14   Justas Pocius    21:3  21:17 [18']      
  [53] 14:35   T.Petrošius    
 11   Deinoras Gudavičius      27:25  21:8 [26']    
[46] 14:10   G.Brečs      
 6   Gustavs Brečs    21:17  25:23 [38']      
    [62] 15:25   M.Noreika  
 7   Markas Gedrimas        22:20  21:13 [23']  
[48] 14:10   M.Gedrimas      
 10   Matas Mackevičius    21:19  18:21  21:11 [48']      
  [54] 14:35   M.Noreika    
 15         21:5  21:5 [14']    
 M.Noreika      
 2   Mamertas Noreika    ->    S.Skurdauskas   3-a vieta
      [73] 16:35   T.Petrošius
       T.Petrošius   21:17  21:19 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Balsys    
    [63] 15:45   D.Genys  
     D.Genys   21:15  21:18 [26']   5-a vieta
      [74] 16:35   D.Genys
     G.Brečs     25:23  21:18 [27']
    [64] 15:45   G.Brečs  
     M.Gedrimas   14:21  21:15  21:12 [29']  
         
         
       J.Balsys   7-a vieta
      [75] 17:00   M.Gedrimas
       M.Gedrimas   23:21  14:21  21:19 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zakis    
   A.Zakis   ->    
    [65] 15:45   V.Šukys  
   V.Šukys     21:19  21:15 [25']  
  [55] 15:00   V.Šukys    
   Ģ.Sermulis   21:8  21:9 [13']     9-a vieta
      [76] 17:00   V.Šukys
   J.Pocius       21:14  17:21  21:13 [36']
  [56] 15:00   D.Gudavičius    
   D.Gudavičius   21:17  22:20 [28']    
    [66] 15:45   D.Gudavičius  
   M.Mackevičius     21:16  21:18 [36']  
   M.Mackevičius    
    ->    
         
       A.Zakis   11-a vieta
      [77] 17:00   M.Mackevičius
       M.Mackevičius   21:8  21:17 [21']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ģ.Sermulis  
     Ģ.Sermulis   ->   13-a vieta
      [67] 16:10   J.Pocius
     J.Pocius     21:10  21:8 [26']
     J.Pocius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.