Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova   Dėl 1-4 vietų    
 S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 8       ->    
  [79] 16:20   S.Borisenko, O.Ščerbakova  
 5   Aistė Comaitė ,   Milana Leven      21:2  21:13 [16']  
[68] 15:20   S.Micevičiūtė, K.Čyvaitė    
 4   Saida Micevičiūtė ,   Kotryna Čyvaitė    21:13  21:14 [18']    1-a vieta
    [89] 17:00   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė
 3   Evelina Karlikauskytė ,   Aistė Valantinaitė        16:21  21:16  21:15 [40']
[69] 15:20   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė    
 6   Milana Černiauskaitė ,   Eva Pranckutė    21:2  21:13 [20']    
  [80] 16:20   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė  
 7   Austėja Reifonaitė ,   Milita Zalevskytė      21:14  21:16 [27']  
[70] 15:20   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė    
 2   Gabija Jurkevičiūtė ,   Vakarė Trakšelytė    21:6  21:5 [17']    
     
     S.Micevičiūtė, K.Čyvaitė  3-a vieta
  [90] 17:00   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė
   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė   24:22  19:21  21:18 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Comaitė, M.Leven  
   A.Comaitė, M.Leven   ->  5-a vieta
    [91] 17:20   A.Comaitė, M.Leven
   M.Černiauskaitė, E.Pranckutė     23:21  22:20 [26']
  [81] 16:20   M.Černiauskaitė, E.Pranckutė  
   A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   21:7  21:16 [18']  
       
       
     7-a vieta
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.