Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Signė Borisenko ,   Oresta Ščerbakova   Dėl 1-4 vietų    
 S.Borisenko, O.Ščerbakova    
 8       ->    
  [79] 16:20   S.Borisenko, O.Ščerbakova  
 5   Aistė Comaitė ,   Milana Leven      21:2  21:13 [16']  
[68] 15:20   S.Micevičiūtė, K.Čyvaitė    
 4   Saida Micevičiūtė ,   Kotryna Čyvaitė    21:13  21:14 [18']    1-a vieta
    [89] 17:00   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė
 3   Evelina Karlikauskytė ,   Aistė Valantinaitė        16:21  21:16  21:15 [40']
[69] 15:20   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė    
 6   Milana Černiauskaitė ,   Eva Pranckutė    21:2  21:13 [20']    
  [80] 16:20   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė  
 7   Austėja Reifonaitė ,   Milita Zalevskytė      21:14  21:16 [27']  
[70] 15:20   G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė    
 2   Gabija Jurkevičiūtė ,   Vakarė Trakšelytė    21:6  21:5 [17']    
     
     S.Micevičiūtė, K.Čyvaitė  3-a vieta
  [90] 17:00   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė
   E.Karlikauskytė, A.Valantinaitė   24:22  19:21  21:18 [37']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Comaitė, M.Leven  
   A.Comaitė, M.Leven   ->  5-a vieta
    [91] 17:20   A.Comaitė, M.Leven
   M.Černiauskaitė, E.Pranckutė     23:21  22:20 [26']
  [81] 16:20   M.Černiauskaitė, E.Pranckutė  
   A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   21:7  21:16 [18']  
       
       
     7-a vieta
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė
     A.Reifonaitė, M.Zalevskytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.