Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Markas Gedrimas ,   Monika Sukackaitė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 8       ->    
  [47] 13:35   M.Gedrimas, M.Sukackaitė  
 5   Vytautas Šukys ,   Oresta Ščerbakova      21:19  21:8 [21']  
[32] 12:15   V.Šukys, O.Ščerbakova    
 4   Matas Mackevičius ,   Kotryna Čyvaitė    21:19  19:21  21:13 [35']    1-a vieta
    [58] 14:15   M.Gedrimas, M.Sukackaitė
 3   Matas Miliauskis ,   Signė Borisenko        22:20  21:12 [22']
[33] 12:15   M.Miliauskis, S.Borisenko    
 6   Arnas Pranevičius ,   Milana Leven    21:3  21:8 [16']    
  [48] 13:35   D.Genys, V.Trakšelytė  
 7   Mikas Macijauskas ,   Aistė Comaitė      21:16  21:16 [23']  
[34] 12:15   D.Genys, V.Trakšelytė    
 2   Dovas Genys ,   Vakarė Trakšelytė    21:0  21:7 [15']    
     
     V.Šukys, O.Ščerbakova  3-a vieta
  [59] 14:35   M.Miliauskis, S.Borisenko
   M.Miliauskis, S.Borisenko   14:21  21:13  21:13 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė   ->  5-a vieta
    [60] 14:35   M.Mackevičius, K.Čyvaitė
   A.Pranevičius, M.Leven     21:11  21:13 [17']
  [49] 13:35   A.Pranevičius, M.Leven  
   M.Macijauskas, A.Comaitė   21:15  23:21 [23']  
       
       
     7-a vieta
     M.Macijauskas, A.Comaitė
     M.Macijauskas, A.Comaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.