Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Markas Gedrimas ,   Monika Sukackaitė   Dėl 1-4 vietų    
 M.Gedrimas, M.Sukackaitė    
 8       ->    
  [47] 13:35   M.Gedrimas, M.Sukackaitė  
 5   Vytautas Šukys ,   Oresta Ščerbakova      21:19  21:8 [21']  
[32] 12:15   V.Šukys, O.Ščerbakova    
 4   Matas Mackevičius ,   Kotryna Čyvaitė    21:19  19:21  21:13 [35']    1-a vieta
    [58] 14:15   M.Gedrimas, M.Sukackaitė
 3   Matas Miliauskis ,   Signė Borisenko        22:20  21:12 [22']
[33] 12:15   M.Miliauskis, S.Borisenko    
 6   Arnas Pranevičius ,   Milana Leven    21:3  21:8 [16']    
  [48] 13:35   D.Genys, V.Trakšelytė  
 7   Mikas Macijauskas ,   Aistė Comaitė      21:16  21:16 [23']  
[34] 12:15   D.Genys, V.Trakšelytė    
 2   Dovas Genys ,   Vakarė Trakšelytė    21:0  21:7 [15']    
     
     V.Šukys, O.Ščerbakova  3-a vieta
  [59] 14:35   M.Miliauskis, S.Borisenko
   M.Miliauskis, S.Borisenko   14:21  21:13  21:13 [32']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė   ->  5-a vieta
    [60] 14:35   M.Mackevičius, K.Čyvaitė
   A.Pranevičius, M.Leven     21:11  21:13 [17']
  [49] 13:35   A.Pranevičius, M.Leven  
   M.Macijauskas, A.Comaitė   21:15  23:21 [23']  
       
       
     7-a vieta
     M.Macijauskas, A.Comaitė
     M.Macijauskas, A.Comaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.