Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-12, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Nojus Tenikaitis    Dėl 1-8 vietos      
 N.Tenikaitis      
 16       ->      
  [18] 10:50   N.Tenikaitis    
 9   Domantas Ausėjus      21:7  21:1 [14']    
[4] 09:30   D.Ausėjus      
 8   Mikas Kropaitis    21:6  21:16 [15']      
    [35] 12:35   N.Tenikaitis  
 5   Vilius Kontrimas        21:4  21:3 [14']  
[5] 09:50   V.Kontrimas      
 12   Gabrielius Ostrovskis    22:20  21:17 [26']      
  [19] 10:50   U.Lygnugaris    
 13   Nojus Šiaulys      21:13  14:21  21:8 [28']    
[6] 09:50   U.Lygnugaris      
 4   Ugnius Lygnugaris    21:14  21:4 [21']       1-a vieta
      [50] 13:35   N.Tenikaitis
 3   Rokas Krūminas          21:18  21:14 [22']
 R.Krūminas      
 14       ->      
  [20] 10:50   A.Jokimčius    
 11   Nojus Alijauskas      21:12  21:9 [20']    
[7] 09:50   A.Jokimčius      
 6   Arnas Jokimčius    21:7  21:10 [19']      
    [36] 12:35   M.Lukonas  
 7   Nojus Bernotas        21:10  21:5 [18']  
[8] 09:50   A.Krasauskas      
 10   Arnas Krasauskas    21:18  16:21  21:12 [30']      
  [21] 11:10   M.Lukonas    
 15         21:13  21:6 [19']    
 M.Lukonas      
 2   Mantas Lukonas    ->    U.Lygnugaris   3-a vieta
      [51] 13:55   A.Jokimčius
       A.Jokimčius   21:4  21:9 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Ausėjus    
    [37] 12:35   D.Ausėjus  
     V.Kontrimas   21:15  21:15 [17']   5-a vieta
      [52] 13:55   D.Ausėjus
     R.Krūminas     9:21  21:10  21:19 [32']
    [38] 12:35   A.Krasauskas  
     A.Krasauskas   21:16  21:7 [19']  
         
         
       V.Kontrimas   7-a vieta
     
       R.Krūminas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kropaitis    
   M.Kropaitis   ->    
    [39] 12:55   M.Kropaitis  
   G.Ostrovskis     24:22  21:14 [23']  
  [22] 11:10   N.Šiaulys    
   N.Šiaulys   23:21  21:14 [26']     9-a vieta
      [53] 13:55   N.Bernotas
        21:7  21:15 [18']
   N.Alijauskas    
   N.Alijauskas   ->    
    [40] 12:55   N.Bernotas  
   N.Bernotas     21:10  21:13 [21']  
   N.Bernotas    
    ->    
         
       N.Šiaulys   11-a vieta
     
       N.Alijauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Ostrovskis  
     G.Ostrovskis   ->   13-a vieta
       G.Ostrovskis
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.