Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Liepa Leonavičiūtė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Leonavičiūtė        
 32       ->        
  [9] 10:10   L.Leonavičiūtė      
 17   Roberta Neverauskaitė      21:1  21:4 [18']      
[1] 09:30   E.Elzbergaitė        
 16   Emilija Elzbergaitė    21:13  18:21  21:5 [33']        
    [23] 11:10   L.Leonavičiūtė    
 9   Viktorija Bernotaitė        21:9  21:4 [17']    
 V.Bernotaitė        
 24       ->        
  [10] 10:10   B.Cirtautaitė      
 25         21:18  21:19 [22']      
 B.Cirtautaitė        
 8   Barbora Cirtautaitė    ->        
      [41] 12:55   L.Leonavičiūtė  
 5   Augustė Stankevičiūtė          21:17  15:21  21:19 [49']  
 A.Stankevičiūtė        
 28       ->        
  [11] 10:10   A.Stankevičiūtė      
 21         21:3  21:12 [17']      
 U.Drungilaitė        
 12   Ugnė Drungilaitė    ->        
    [24] 11:10   A.Stankevičiūtė    
 13   Erika Žiaušytė        21:19  21:11 [25']    
 E.Žiaušytė        
 20       ->        
  [12] 10:10   A.Peleckytė      
 29         21:4  21:6 [13']      
 A.Peleckytė        
 4   Atėnė Peleckytė    ->         1-a vieta
        [54] 13:55   L.Leonavičiūtė
 3   Dangė Lygnugarytė            21:14  21:12 [23']
 D.Lygnugarytė        
 30       ->        
  [13] 10:30   D.Lygnugarytė      
 19   Austėja Medzveckaitė      21:2  21:3 [15']      
[2] 09:30   G.Gedminaitė        
 14   Gustė Gedminaitė    21:4  21:1 [17']        
    [25] 11:30   D.Lygnugarytė    
 11   Aistė Jarutytė        21:19  21:11 [27']    
 A.Jarutytė        
 22       ->        
  [14] 10:30   A.Narvilaitė      
 27         21:6  21:3 [15']      
 A.Narvilaitė        
 6   Agota Narvilaitė    ->        
      [42] 12:55   D.Lygnugarytė  
 7   Marija Rimkutė          21:16  21:13 [21']  
 M.Rimkutė        
 26       ->        
  [15] 10:30   M.Rimkutė      
 23         18:21  21:10  21:10 [35']      
 E.Smilginaitė        
 10   Eglė Smilginaitė    ->        
    [26] 11:30   L.Aleknavičiūtė    
 15   Astrėja Nutautaitė        19:21  21:15  21:7 [30']    
[3] 09:30   A.Nutautaitė        
 18   Ugnė Januškevičiūtė    21:5  21:5 [12']      A.Stankevičiūtė   3-a vieta
  [16] 10:30   L.Aleknavičiūtė   [55] 14:15   A.Stankevičiūtė
 31         21:5  21:13 [19']    L.Aleknavičiūtė   21:7  21:8 [18']
 L.Aleknavičiūtė        
 2   Liepa Aleknavičiūtė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       B.Cirtautaitė    
      [43] 13:15   A.Peleckytė  
       A.Peleckytė   21:9  21:6 [17']   5-a vieta
        [56] 14:15   A.Peleckytė
       A.Narvilaitė     21:9  21:12 [20']
      [44] 13:15   A.Narvilaitė  
       M.Rimkutė   21:14  21:12 [22']  
           
           
         B.Cirtautaitė   7-a vieta
       
         M.Rimkutė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Elzbergaitė      
    [27] 11:30   V.Bernotaitė    
     V.Bernotaitė   21:8  21:5 [15']    
      [45] 13:15   U.Drungilaitė  
     U.Drungilaitė     15:21  21:16  21:14 [32']  
    [28] 11:30   U.Drungilaitė    
     E.Žiaušytė   21:11  21:13 [19']     9-a vieta
        [57] 14:15   E.Smilginaitė
     G.Gedminaitė       21:14  21:19 [20']
    [29] 11:50   A.Jarutytė    
     A.Jarutytė   21:19  9:21  21:18 [32']    
      [46] 13:15   E.Smilginaitė  
     E.Smilginaitė     21:11  21:18 [19']  
    [30] 11:50   E.Smilginaitė    
     A.Nutautaitė   21:9  21:14 [19']    
           
         V.Bernotaitė   11-a vieta
       
         A.Jarutytė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Elzbergaitė    
       
       E.Žiaušytė   ->   13-a vieta
       
       G.Gedminaitė     ->
       
       A.Nutautaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Neverauskaitė      
   R.Neverauskaitė   ->      
     R.Neverauskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Neverauskaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [31] 12:15   R.Neverauskaitė
          21:4  21:8 [15']
   A.Medzveckaitė      
   A.Medzveckaitė   ->      
     A.Medzveckaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [17] 10:50   U.Januškevičiūtė  
        21:13  13:21  21:12 [38']  
   .      
    ->      
     U.Januškevičiūtė    
   U.Januškevičiūtė     ->    
   U.Januškevičiūtė      
    ->     19-a vieta
         A.Medzveckaitė
         A.Medzveckaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.