Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-12, Vyrų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Vilius Kontrimas ,   Nojus Tenikaitis   Dėl 1-4 vietų    
 V.Kontrimas, N.Tenikaitis    
 8       ->    
  [71] 15:40   V.Kontrimas, N.Tenikaitis  
 5   Nojus Alijauskas ,   Mikas Kropaitis      22:20  21:18 [24']  
[61] 14:35   N.Bernotas, A.Jokimčius    
 4   Nojus Bernotas ,   Arnas Jokimčius    21:3  21:16 [17']    1-a vieta
    [82] 16:20   U.Lygnugaris, M.Lukonas
 3   Rokas Krūminas ,   Domantas Ausėjus        19:21  21:10  21:15 [27']
[62] 14:35   R.Krūminas, D.Ausėjus    
 6   Gabrielius Ostrovskis ,   Nojus Šiaulys    21:12  21:5 [17']    
  [72] 15:40   U.Lygnugaris, M.Lukonas  
 7         22:20  21:12 [20']  
 U.Lygnugaris, M.Lukonas    
 2   Ugnius Lygnugaris ,   Mantas Lukonas    ->    
     
     N.Bernotas, A.Jokimčius  3-a vieta
  [83] 16:40   N.Bernotas, A.Jokimčius
   R.Krūminas, D.Ausėjus   21:16  13:21  22:20 [31']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   N.Alijauskas, M.Kropaitis  
   N.Alijauskas, M.Kropaitis   ->  5-a vieta
    [73] 15:40   N.Alijauskas, M.Kropaitis
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys     21:14  21:16 [20']
   G.Ostrovskis, N.Šiaulys  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.