Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mūsų viltys, Data: 2018-11-10, Vieta: Klaipėdos energija, Klaipėda  
Grupė- U-12, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-10 2018-11-10 2018-11-10  
 1   Liepa Aleknavičiūtė ,   Liepa Leonavičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
[63] 15:00   L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė    
 8   Ugnė Januškevičiūtė ,   Austėja Medzveckaitė    21:3  21:1 [15']    
  [74] 15:40   L.Aleknavičiūtė, L.Leonavičiūtė  
 5   Aistė Jarutytė ,   Barbora Cirtautaitė      21:7  21:11 [21']  
[64] 15:00   M.Rimkutė, A.Narvilaitė    
 4   Marija Rimkutė ,   Agota Narvilaitė    21:15  21:4 [18']    1-a vieta
    [84] 16:40   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė
 3   Atėnė Peleckytė ,   Eglė Smilginaitė        10:21  21:18  21:19 [42']
[65] 15:00   A.Peleckytė, E.Smilginaitė    
 6   Ugnė Drungilaitė ,   Erika Žiaušytė    21:11  21:6 [55']    
  [75] 16:00   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė  
 7   Emilija Elzbergaitė ,   Astrėja Nutautaitė      21:8  21:11 [23']  
[66] 15:00   A.Stankevičiūtė, D.Lygnugarytė    
 2   Augustė Stankevičiūtė ,   Dangė Lygnugarytė    21:7  21:3 [18']    
     
     M.Rimkutė, A.Narvilaitė  3-a vieta
  [85] 16:40   A.Peleckytė, E.Smilginaitė
   A.Peleckytė, E.Smilginaitė   21:19  21:17 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   U.Januškevičiūtė, A.Medzveckaitė    
  [76] 16:00   A.Jarutytė, B.Cirtautaitė  
   A.Jarutytė, B.Cirtautaitė   21:3  21:3 [15']  5-a vieta
    [86] 16:40   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė
   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė     21:10  16:21  21:18 [31']
  [77] 16:00   U.Drungilaitė, E.Žiaušytė  
   E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   21:18  21:14 [22']  
       
       
     U.Januškevičiūtė, A.Medzveckaitė  7-a vieta
   
     E.Elzbergaitė, A.Nutautaitė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.