Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Diana Vizgirdienė 
21
9
21
10
 19'
21
16
21
12
 24'
84/47
37
2
1
2 Inga Kazlauskienė 
 Monika Žiūkaitė 
9
21
10
21
 19'
16
21
8
21
 20'
43/84
-41
0
3
3 Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
16
21
12
21
 24'
21
16
21
8
 20'
70/66
4
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
12
21
22
20
11
21
 32'
14
21
21
16
22
20
 32'
102/119
-17
1
3
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
21
12
20
22
21
11
 32'
21
19
15
21
19
21
 34'
117/106
11
1
1
3 Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
14
16
21
20
22
 32'
19
21
21
15
21
19
 34'
118/112
6
1
2



2018-02-03  
   1-a vieta
 1    Irena Peleckienė,  Diana Vizgirdienė  
[74] 16:45   R.Platakytė, J.Sereckienė
 4    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:12  21:17 [23']
   



2018-02-03  
   3-a vieta
 5    Justė Kazakauskaitė,  Vaida Žitlinskaitė  
[75] 16:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
 6    Vaida Daugėlienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė   23:21  21:16 [23']
   



2018-02-03  
   5-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[76] 16:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3    Inga Kazlauskienė,  Monika Žiūkaitė   18:21  21:10  21:15 [31']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 10:00 2018-10-06 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    MD  
     U-11    VV    MV    VD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 10:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (1 Etapas)
2018-09-22 09:30 2018-09-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N1)
2018-09-15 10:00 2018-09-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2018-09-15 10:00 2018-09-15 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Mens Singles Badminton Tournament (N1)
2018-09-14 18:30 2018-09-14 23:45
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
IKI SEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 09:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.