Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Irena Peleckienė 
 Diana Vizgirdienė 
21
9
21
10
 19'
21
16
21
12
 24'
84/47
37
2
1
2 Inga Kazlauskienė 
 Monika Žiūkaitė 
9
21
10
21
 19'
16
21
8
21
 20'
43/84
-41
0
3
3 Justė Kazakauskaitė 
 Vaida Žitlinskaitė 
16
21
12
21
 24'
21
16
21
8
 20'
70/66
4
1
2

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Violeta Slušnienė 
 Loreta Šiaučiūnienė 
12
21
22
20
11
21
 32'
14
21
21
16
22
20
 32'
102/119
-17
1
3
2 Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
21
12
20
22
21
11
 32'
21
19
15
21
19
21
 34'
117/106
11
1
1
3 Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
21
14
16
21
20
22
 32'
19
21
21
15
21
19
 34'
118/112
6
1
2



2018-02-03  
   1-a vieta
 1    Irena Peleckienė,  Diana Vizgirdienė  
[74] 16:45   R.Platakytė, J.Sereckienė
 4    Renata Platakytė,  Jolanta Sereckienė   21:12  21:17 [23']
   



2018-02-03  
   3-a vieta
 5    Justė Kazakauskaitė,  Vaida Žitlinskaitė  
[75] 16:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
 6    Vaida Daugėlienė,  Rosita Šutaitė-Giedraitienė   23:21  21:16 [23']
   



2018-02-03  
   5-a vieta
 2    Violeta Slušnienė,  Loreta Šiaučiūnienė  
[76] 16:45   V.Slušnienė, L.Šiaučiūnienė
 3    Inga Kazlauskienė,  Monika Žiūkaitė   18:21  21:10  21:15 [31']
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.