Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Albertas Rimkus    Dėl 1-8 vietos      
[79] 17:10   A.Rimkus      
 16   Juozas Kovarskas    21:7  21:14 [21']      
  [87] 18:05   A.Rimkus    
 9   Adomas Kovarskas      18:21  21:10  21:10 [20']    
[80] 17:10   A.Kovarskas      
 8   Jaronimas Sazanskis    17:21  22:20  22:20 [38']      
    [95] 18:55   A.Rimkus  
 5   Darius Kairys        21:18  21:18 [22']  
[81] 17:10   D.Kairys      
 12   Mindaugas Dobilas    21:11  21:13 [22']      
  [88] 18:05   D.Kairys    
 13   Tadas Dargis      21:19  23:21 [30']    
[83] 17:35   M.Brazauskas      
 4   Marius Brazauskas    21:11  21:15 [19']       1-a vieta
      [103] 19:45   J.Adomaitis
 3   Saulius Eibukas          21:18  21:11 [26']
[84] 17:35   S.Eibukas      
 14   Tadas Jarutis    21:13  21:9 [17']      
  [89] 18:05   S.Eibukas    
 11   Raimundas Masevičius      21:11  21:15 [15']    
[82] 17:35   Ž.Ramonas      
 6   Žanas Ramonas    21:16  21:15 [23']      
    [96] 18:55   J.Adomaitis  
 7   Juozas Adomaitis        22:20  21:13 [23']  
[85] 17:35   J.Adomaitis      
 10   Vaidas Turolevičius    21:8  16:21  21:18 [27']      
  [90] 18:30   J.Adomaitis    
 15   Ramūnas Ražanauskas      20:22  21:18  21:15 [31']    
[86] 18:05   A.Vilčinskas      
 2   Audrius Vilčinskas    21:7  21:15 [18']    D.Kairys   3-a vieta
      [104] 19:45   S.Eibukas
       S.Eibukas   21:15  23:21 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kovarskas    
    [97] 18:55   M.Brazauskas  
     M.Brazauskas   21:11  23:21 [18']   5-a vieta
      [105] 19:45   A.Vilčinskas
     Ž.Ramonas     21:16  18:21  21:18 [32']
    [98] 19:20   A.Vilčinskas  
     A.Vilčinskas   21:13  21:19 [20']  
         
         
       A.Kovarskas   7-a vieta
      [106] 20:15   A.Kovarskas
       Ž.Ramonas   21:14  15:21  21:15 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   J.Kovarskas      
  [91] 18:30   J.Sazanskis    
   J.Sazanskis   21:14  21:14 [20']    
    [99] 19:20   T.Dargis  
   M.Dobilas     21:10  21:19 [25']  
  [92] 18:30   T.Dargis    
   T.Dargis   21:16  14:21  21:16 [27']     9-a vieta
      [107] 20:15   V.Turolevičius
   T.Jarutis       21:15  21:18 [19']
  [93] 18:30   R.Masevičius    
   R.Masevičius   21:8  21:13 [17']    
    [100] 19:20   V.Turolevičius  
   V.Turolevičius     21:8  21:11 [19']  
  [94] 18:55   V.Turolevičius    
   R.Ražanauskas   21:4  21:15 [19']    
         
       J.Sazanskis   11-a vieta
      [108] 20:15   J.Sazanskis
       R.Masevičius   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
     J.Kovarskas    
    [101] 19:20   M.Dobilas  
     M.Dobilas   21:18  21:13 [15']   13-a vieta
      [109] 20:15   M.Dobilas
     T.Jarutis     21:14  21:12 [23']
    [102] 19:45   R.Ražanauskas  
     R.Ražanauskas   21:16  21:14 [21']  
         
         
       J.Kovarskas   15-a vieta
      [110] 20:40   J.Kovarskas
       T.Jarutis   21:19  21:13 [18']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.