Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-02-03 2018-02-03 2018-02-03  
 1   Jonas Daugėla ,   Arūnas Masteika   Dėl 1-4 vietų    
[34] 12:25   J.Daugėla, A.Masteika    
 8   Vilius Klimantavičius ,   Raimondas Povilaitis    21:5  21:11 [20']    
  [48] 14:10   J.Daugėla, A.Masteika  
 5   Ričardas Liutkus ,   Artūras Liutkus      21:15  23:21 [26']  
[35] 12:50   R.Liutkus, A.Liutkus    
 4   Juozas Kovarskas ,   Vladas Kovarskas    21:15  21:15 [21']    1-a vieta
    [62] 15:25   R.Masevičius, A.Šadauskas
 3   Arnas Lyška ,   Grigorijus Orlovas        21:19  21:19 [26']
[36] 12:50   A.Lyška, G.Orlovas    
 6   Rolandas Čepulis ,   Arturas Škulevičius    21:13  21:13 [21']    
  [49] 14:10   R.Masevičius, A.Šadauskas  
 7   Anatolij Gurov ,   Ričardas Vasilevskis      21:19  16:21  21:14 [35']  
[37] 12:50   R.Masevičius, A.Šadauskas    
 2   Raimundas Masevičius ,   Aurelijus Šadauskas    21:13  21:15 [24']    
     
     R.Liutkus, A.Liutkus  3-a vieta
  [63] 15:25   A.Lyška, G.Orlovas
   A.Lyška, G.Orlovas   21:5  21:12 [21']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Klimantavičius, R.Povilaitis    
  [50] 14:10   V.Klimantavičius, R.Povilaitis  
   J.Kovarskas, V.Kovarskas   21:19  21:16 [22']  5-a vieta
    [64] 15:25   R.Čepulis, A.Škulevičius
   R.Čepulis, A.Škulevičius     21:16  21:17 [23']
  [51] 14:10   R.Čepulis, A.Škulevičius  
   A.Gurov, R.Vasilevskis   21:15  21:9 [26']  
       
       
     J.Kovarskas, V.Kovarskas  7-a vieta
    [65] 15:25   J.Kovarskas, V.Kovarskas
     A.Gurov, R.Vasilevskis   21:18  20:22  21:19 [34']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.