Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
21
10
21
8
 18'
23
21
21
13
 29'
86/52
34
2
1
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
10
21
8
21
 18'
21
6
18
21
21
15
 6'
78/84
-6
1
2
3 Mikas Viščinis 
 Salomėja Pečiulytė 
21
23
13
21
 29'
6
21
21
18
15
21
 6'
76/104
-28
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Masteika 
 Odeta Merčaitienė 
21
7
21
9
 29'
18
21
21
15
18
21
 4'
99/73
26
1
1
2 Ričardas Liutkus 
 Irma Achalaja 
7
21
9
21
 29'
21
16
19
21
21
16
 46'
77/95
-18
1
3
3 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
21
18
15
21
21
18
 4'
16
21
21
19
16
21
 46'
110/118
-8
1
2



2018-02-03  
   1-a vieta
 1    Jonas Daugėla,  Vaida Daugėlienė  
[25] 12:00   J.Daugėla, V.Daugėlienė
 2    Arūnas Masteika,  Odeta Merčaitienė   21:14  21:18 [25']
   



2018-02-03  
   3-a vieta
 3    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė  
[26] 12:00   A.Liutkus, I.Kazlauskienė
 6    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė   21:15  21:13 [21']
   



2018-02-03  
   5-a vieta
 4    Ričardas Liutkus,  Irma Achalaja  
[27] 12:00   R.Liutkus, I.Achalaja
 5    Mikas Viščinis,  Salomėja Pečiulytė   21:14  21:15
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.