Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Entuziastų turnyras, Data: 2018-02-03, Vieta: Pilėnų VM, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Jonas Daugėla 
 Vaida Daugėlienė 
21
10
21
8
 18'
23
21
21
13
 29'
86/52
34
2
1
2 Artūras Liutkus 
 Inga Kazlauskienė 
10
21
8
21
 18'
21
6
18
21
21
15
 6'
78/84
-6
1
2
3 Mikas Viščinis 
 Salomėja Pečiulytė 
21
23
13
21
 29'
6
21
21
18
15
21
 6'
76/104
-28
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arūnas Masteika 
 Odeta Merčaitienė 
21
7
21
9
 29'
18
21
21
15
18
21
 4'
99/73
26
1
1
2 Ričardas Liutkus 
 Irma Achalaja 
7
21
9
21
 29'
21
16
19
21
21
16
 46'
77/95
-18
1
3
3 Aurelijus Šadauskas 
 Jurgita Šadauskienė 
21
18
15
21
21
18
 4'
16
21
21
19
16
21
 46'
110/118
-8
1
2



2018-02-03  
   1-a vieta
 1    Jonas Daugėla,  Vaida Daugėlienė  
[25] 12:00   J.Daugėla, V.Daugėlienė
 2    Arūnas Masteika,  Odeta Merčaitienė   21:14  21:18 [25']
   



2018-02-03  
   3-a vieta
 3    Artūras Liutkus,  Inga Kazlauskienė  
[26] 12:00   A.Liutkus, I.Kazlauskienė
 6    Aurelijus Šadauskas,  Jurgita Šadauskienė   21:15  21:13 [21']
   



2018-02-03  
   5-a vieta
 4    Ričardas Liutkus,  Irma Achalaja  
[27] 12:00   R.Liutkus, I.Achalaja
 5    Mikas Viščinis,  Salomėja Pečiulytė   21:14  21:15
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 88 89 
Lietuvos Makabi "Grand Prix" badmintono čempionatas
2018-11-25 10:00 2018-11-25 18:30
Delfi, Vilnius
PBL (3 Etapas)
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
N badminton Kids
2018-11-24 10:00 2018-11-24 22:00
N badminton, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2018-11-18 09:30 2018-11-18 21:00
Šakių SC, Šakiai
Vienetų turnyras
2018-11-18 10:00 2018-11-18 16:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
CBC JUNIOR (N2)
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-11-17 10:00 2018-11-17 22:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
Čegmira Taurė
2018-11-10 09:30 2018-11-10 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos vaikų taurė
2018-11-10 10:00 2018-11-10 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Mūsų viltys
2018-11-10 09:30 2018-11-10 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.