Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Lorena Valantiejienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Bradūnas, L.Valantiejienė      
 16       ->      
  [32] 13:15   E.Bradūnas, L.Valantiejienė    
 9   Gabrielius Vaičiulis 
 Sandra Čečkauskienė 
    21:16  21:11 [27']    
[25] 12:25   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė      
 8   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:14  21:17 [22']      
    [43] 14:05   E.Bradūnas, L.Valantiejienė  
 5   Mindaugas Trybas 
 Svetlana Čalkina 
      22:20  19:21  21:11 [38']  
 M.Trybas, S.Čalkina      
 12       ->      
  [33] 13:15   M.Trybas, S.Čalkina    
 13         21:15  21:15 [27']    
 M.Stankevičius, E.Gedminienė      
 4   Marijus Stankevičius 
 Eglė Gedminienė 
  ->       1-a vieta
      [53] 15:20   E.Bradūnas, L.Valantiejienė
 3   Tomas Tiškus 
 Dovilė Ruzvaltienė 
        21:19  21:16 [41']
 T.Tiškus, D.Ruzvaltienė      
 14       ->      
  [34] 13:15   T.Tiškus, D.Ruzvaltienė    
 11         21:16  21:19 [18']    
 V.Martinkus, V.Martinkienė      
 6   Vidas Martinkus 
 Vaida Martinkienė 
  ->      
    [44] 14:30   T.Tiškus, D.Ruzvaltienė  
 7   Rimas Lavrukaitis 
 Jurgita Vaškelytė 
      19:21  21:17  21:15 [37']  
[26] 12:25   R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė      
 10   Tarush Sharma 
 Živilė Simonaitytė 
  9:21  21:12  21:16 [34']      
  [35] 13:15   A.Slušnys, R.Petrošienė    
 15         8:3 [10']    
 A.Slušnys, R.Petrošienė      
 2   Arnoldas Slušnys 
 Ramunė Petrošienė 
  ->    M.Trybas, S.Čalkina   3-a vieta
      [54] 15:20   A.Slušnys, R.Petrošienė
       A.Slušnys, R.Petrošienė   19:21  21:11  21:16 [40']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė    
    [45] 14:30   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė  
     M.Stankevičius, E.Gedminienė   12:21  21:17  21:14 [34']   5-a vieta
      [55] 15:20   G.Vaičiulis, S.Čečkauskienė
     V.Martinkus, V.Martinkienė     21:19  19:21  21:16 [39']
    [46] 14:30   V.Martinkus, V.Martinkienė  
     R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė   21:0  
         
         
       M.Stankevičius, E.Gedminienė   7-a vieta
      [56] 15:50   M.Stankevičius, E.Gedminienė
       R.Lavrukaitis, J.Vaškelytė   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [36] 13:40   T.Sharma, Ž.Simonaitytė
        20:22  21:10  21:12 [27']
   .    
    ->    
     T.Sharma, Ž.Simonaitytė  
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė     ->  
   T.Sharma, Ž.Simonaitytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.