Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Tomas Šorius 
 Egidijus Peleckis 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Šorius, E.Peleckis      
 16       ->      
  [62] 16:15   T.Šorius, E.Peleckis    
 9   Justinas Jarulaitis 
 Ernestas Jarulaitis 
    21:11  21:10 [21']    
[57] 15:50   R.Balvočius, S.Barauskis      
 8   Ramūnas Balvočius 
 Sigitas Barauskis 
  12:21  21:16  21:15 [18']      
    [70] 17:05   T.Šorius, E.Peleckis  
 5   Ridas Andrijauskas 
 Valdas Kundrotas 
      21:17  21:12 [32']  
 R.Andrijauskas, V.Kundrotas      
 12       ->      
  [63] 16:15   A.Buzas, R.Gricius    
 13         12:21  21:6  21:16 [33']    
 A.Buzas, R.Gricius      
 4   Artūras Buzas 
 Rimantas Gricius 
  ->       1-a vieta
      [77] 18:00   V.Krasovskij, Ž.Sabulis
 3   Vitalij Krasovskij 
 Žanas Sabulis 
        21:14  21:10 [21']
 V.Krasovskij, Ž.Sabulis      
 14       ->      
  [64] 16:40   V.Krasovskij, Ž.Sabulis    
 11         21:23  21:13  21:17 [27']    
 L.Kupetauskas, S.Noreika      
 6   Linas Kupetauskas 
 Saulius Noreika 
  ->      
    [71] 17:05   V.Krasovskij, Ž.Sabulis  
 7   Saulius Lukonas 
 Artūras Pičiacha 
      17:21  21:18  21:15 [40']  
[58] 15:50   S.Lukonas, A.Pičiacha      
 10   Mindaugas Butautas 
 Mindaugas Macijauskas 
  21:10  21:14 [29']      
  [65] 16:40   S.Lukonas, A.Pičiacha    
 15         7:21  21:18  21:6 [32']    
 R.Dovydėnas, A.Jarošaitis      
 2   Ramūnas Dovydėnas 
 Aloyzas Jarošaitis 
  ->    A.Buzas, R.Gricius   3-a vieta
      [78] 18:00   S.Lukonas, A.Pičiacha
       S.Lukonas, A.Pičiacha   22:20  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Balvočius, S.Barauskis    
    [72] 17:30   R.Balvočius, S.Barauskis  
     R.Andrijauskas, V.Kundrotas   21:17  21:18 [24']   5-a vieta
      [79] 18:00   R.Balvočius, S.Barauskis
     L.Kupetauskas, S.Noreika     21:14  21:14 [22']
    [73] 17:30   R.Dovydėnas, A.Jarošaitis  
     R.Dovydėnas, A.Jarošaitis   21:19  21:11 [22']  
         
         
       R.Andrijauskas, V.Kundrotas   7-a vieta
      [80] 18:25   L.Kupetauskas, S.Noreika
       L.Kupetauskas, S.Noreika   21:19  21:18 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Jarulaitis, E.Jarulaitis    
   J.Jarulaitis, E.Jarulaitis   ->    
     J.Jarulaitis, E.Jarulaitis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [66] 16:40   M.Butautas, M.Macijauskas
        21:16  21:13 [20']
   .    
    ->    
     M.Butautas, M.Macijauskas  
   M.Butautas, M.Macijauskas     ->  
   M.Butautas, M.Macijauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.