Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Balsiai - 2018, Data: 2018-06-02, Vieta: Balsių poilsiavietė, Balsiai  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02 2018-06-02  
 1   Aidas Poderys 
 Aldona Pikčilingienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Poderys, A.Pikčilingienė      
 16       ->      
  [27] 12:25   Ž.Sabulis, R.Platakytė    
 9   Valdas Kundrotas 
 Rima Januškienė 
    20:22  21:16  21:9 [38']    
[20] 12:00   Ž.Sabulis, R.Platakytė      
 8   Žanas Sabulis 
 Renata Platakytė 
  21:14  21:9 [19']      
    [37] 13:40   Ž.Sabulis, R.Platakytė  
 5   Vitalij Krasovskij 
 Jolanta Sereckienė 
      27:25  21:19 [30']  
[21] 12:00   V.Krasovskij, J.Sereckienė      
 12   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  21:12  15:21  21:19 [36']      
  [28] 12:50   V.Krasovskij, J.Sereckienė    
 13   Saulius Noreika 
 Kristina Freimanaitė 
    21:18  21:19 [24']    
[22] 12:00   S.Lukonas, A.Kasparavičienė      
 4   Saulius Lukonas 
 Aldona Kasparavičienė 
  21:8  21:15 [22']       1-a vieta
      [48] 14:30   Ž.Sabulis, R.Platakytė
 3   Aloyzas Jarošaitis 
 Aušra Montvydaitė 
        21:13  21:7 [20']
 A.Jarošaitis, A.Montvydaitė      
 14       ->      
  [29] 12:50   A.Pičiacha, V.Slušnienė    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Sandra Goroškaitė 
    23:21  21:13 [26']    
[23] 12:00   A.Pičiacha, V.Slušnienė      
 6   Artūras Pičiacha 
 Violeta Slušnienė 
  21:16  21:7 [21']      
    [38] 13:40   R.Juknevičius, A.Juknevičienė  
 7   Rolandas Juknevičius 
 Aušra Juknevičienė 
      21:12  22:24  21:17 [33']  
[24] 12:25   R.Juknevičius, A.Juknevičienė      
 10   Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
  21:9  21:12 [19']      
  [30] 12:50   R.Juknevičius, A.Juknevičienė    
 15         18:21  21:12  21:19 [30']    
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 2   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  ->    V.Krasovskij, J.Sereckienė   3-a vieta
      [48] 14:55   V.Krasovskij, J.Sereckienė
       A.Pičiacha, V.Slušnienė   21:14  21:15 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Poderys, A.Pikčilingienė    
    [39] 13:40   S.Lukonas, A.Kasparavičienė  
     S.Lukonas, A.Kasparavičienė   21:13  16:21  21:13 [29']   5-a vieta
      [49] 14:55   E.Peleckis, I.Peleckienė
     A.Jarošaitis, A.Montvydaitė     21:11  12:21  21:18 [25']
    [40] 14:05   E.Peleckis, I.Peleckienė  
     E.Peleckis, I.Peleckienė   21:19  21:12 [20']  
         
         
       A.Poderys, A.Pikčilingienė   7-a vieta
      [50] 14:55   A.Poderys, A.Pikčilingienė
       A.Jarošaitis, A.Montvydaitė   21:17  21:18 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Kundrotas, R.Januškienė    
   V.Kundrotas, R.Januškienė   ->    
    [41] 14:05   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė  
   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė     21:12  21:5 [22']  
  [31] 12:50   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
   S.Noreika, K.Freimanaitė   21:11  21:11 [22']     9-a vieta
      [51] 14:55   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
        21:19  21:19 [26']
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė    
   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė   ->    
    [42] 14:05   J.Jarulaitis, S.Goroškaitė  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė     21:11  26:28  21:15 [40']  
   L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė    
    ->    
         
       V.Kundrotas, R.Januškienė   11-a vieta
      [52] 15:20   V.Kundrotas, R.Januškienė
       L.Kupetauskas, A.Kupetauskienė   21:12  13:21  21:10 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     S.Noreika, K.Freimanaitė  
     S.Noreika, K.Freimanaitė   ->   13-a vieta
       S.Noreika, K.Freimanaitė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.