Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Peleckis, I.Peleckienė      
 16       ->      
  [40] 14:10   E.Peleckis, I.Peleckienė    
 9   Povilas Marčiukaitis 
 Nadežda Lipa 
    18:21  21:19  21:9 [28']    
[29] 12:55   N.Molis, J.Molienė      
 8   Nerijus Molis 
 Jolanta Molienė 
  21:10  21:13 [25']      
    [53] 15:30   E.Peleckis, I.Peleckienė  
 5   Robertas Giedraitis 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      13:21  21:16  21:16 [28']  
[30] 13:20   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 12   Šarūnas Andriulionis 
 Aldona Šimanskaitė 
  19:21  21:9  21:11      
  [41] 14:10   P.Bareika, M.Petreikytė    
 13         12:21  22:20  21:19 [31']    
 P.Bareika, M.Petreikytė      
 4   Paulius Bareika 
 Monika Petreikytė 
  ->       1-a vieta
      [66] 17:10   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė
 3   Aurelijus Andreliūnas 
 Dalia Sunklodė 
        21:18  21:12 [22']
 A.Andreliūnas, D.Sunklodė      
 14       ->      
  [42] 14:35   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė    
 11   Mažvydas Petkevičius 
 Rima Šidlauskienė 
    21:17  18:21  21:16 [36']    
[31] 13:20   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė      
 6   Artūras Ščerbakovas 
 Skaistė Kliaubienė 
  21:13  21:14 [25']      
    [54] 15:55   M.Petkevičius, R.Šidlauskienė  
 7   Jonas Daugėla 
 Eglė Rekašiūtė 
      21:14  18:21  21:13 [31']  
[32] 13:20   J.Daugėla, E.Rekašiūtė      
 10   Paulius Rudokas 
 Gintarė Rudokienė 
  21:17  21:9 [23']      
  [43] 14:35   J.Daugėla, E.Rekašiūtė    
 15         21:10  21:17 [23']    
 R.Galvanauskas, R.Bubulienė      
 2   Ramūnas Galvanauskas 
 Rūta Bubulienė 
  ->    P.Bareika, M.Petreikytė   3-a vieta
      [67] 17:10   J.Daugėla, E.Rekašiūtė
       J.Daugėla, E.Rekašiūtė   21:14  17:21  23:21 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     N.Molis, J.Molienė    
    [55] 15:55   R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė  
     R.Giedraitis, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:14  21:12 [19']   5-a vieta
      [68] 17:10   A.Andreliūnas, D.Sunklodė
     A.Andreliūnas, D.Sunklodė     22:20  17:21  21:18 [30']
    [56] 15:55   A.Andreliūnas, D.Sunklodė  
     R.Galvanauskas, R.Bubulienė   23:21  6:21  21:16 [35']  
         
         
       N.Molis, J.Molienė   7-a vieta
      [69] 17:10   N.Molis, J.Molienė
       R.Galvanauskas, R.Bubulienė   21:13  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Marčiukaitis, N.Lipa    
   P.Marčiukaitis, N.Lipa   ->    
    [44] 14:35   P.Marčiukaitis, N.Lipa  
   Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė     21:16  21:12 [23']  
   Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė    
    ->     9-a vieta
      [57] 15:55   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė
        21:12  21:9 [23']
   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė    
   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė   ->    
    [45] 14:35   A.Ščerbakovas, S.Kliaubienė  
   P.Rudokas, G.Rudokienė     21:16  21:17 [23']  
   P.Rudokas, G.Rudokienė    
    ->    
         
       Š.Andriulionis, A.Šimanskaitė   11-a vieta
      [58] 16:20   P.Rudokas, G.Rudokienė
       P.Rudokas, G.Rudokienė   21:6  21:11 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.