Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras), Data: 2018-04-15, Vieta: Kauno švara, Kaunas  
Grupė- U-12, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15 2018-04-15  
 1   Atėnė Peleckytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Peleckytė      
 16       ->      
  [14] 09:45   A.Peleckytė    
 9   Marija Kolojanskaitė      11:0  11:2 [16']    
[5] 09:15   U.Gatelytė      
 8   Urtė Gatelytė    11:5  11:7 [13']      
    [25] 10:30   A.Peleckytė  
 5   Nomeda Seniūnaitė        11:2  11:3 [9']  
 N.Seniūnaitė      
 12       ->      
  [15] 09:45   V.Bernotaitė    
 13         8:11  11:8  11:8 [13']    
 V.Bernotaitė      
 4   Viktorija Bernotaitė    ->       1-a vieta
      [34] 11:15   A.Peleckytė
 3   Aurelija Ramaneckaitė          4:11  11:8  11:4 [14']
 A.Ramaneckaitė      
 14       ->      
  [16] 10:00   A.Ramaneckaitė    
 11   Vėjūnė Tuminauskaitė      11:6  11:4 [14']    
[6] 09:15   M.Levickaitė      
 6   Meida Levickaitė    11:6  11:2 [5']      
    [26] 10:30   G.Vedrickaitė  
 7   Gustė Gedminaitė        14:12  11:9 [17']  
[7] 09:15   G.Gedminaitė      
 10   Ieva Paškevičiūtė    11:2  11:6 [7']      
  [17] 10:00   G.Vedrickaitė    
 15         11:7  11:9 [14']    
 G.Vedrickaitė      
 2   Greta Vedrickaitė    ->    V.Bernotaitė   3-a vieta
      [35] 11:15   A.Ramaneckaitė
       A.Ramaneckaitė   11:5  11:6 [12']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Gatelytė    
    [27] 10:45   N.Seniūnaitė  
     N.Seniūnaitė   11:6  11:9 [11']   5-a vieta
      [36] 11:15   M.Levickaitė
     M.Levickaitė     11:2  11:9 [10']
    [28] 10:45   M.Levickaitė  
     G.Gedminaitė   11:8  11:7 [9']  
         
         
       U.Gatelytė   7-a vieta
      [37] 11:15   U.Gatelytė
       G.Gedminaitė   4:11  11:8  11:7 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kolojanskaitė    
   M.Kolojanskaitė   ->    
     M.Kolojanskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [29] 10:45   M.Kolojanskaitė
        8:11  11:8  11:9 [19']
   V.Tuminauskaitė    
   V.Tuminauskaitė   ->    
    [18] 10:00   I.Paškevičiūtė  
   I.Paškevičiūtė     11:9  11:5 [12']  
   I.Paškevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Tuminauskaitė
       V.Tuminauskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 09:30 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     U-15 
     U-12 
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 09:30 2019-01-19 23:30
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 09:30 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.