Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės, Data: 2018-04-15, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
21
18
21
12
 19'
21
13
21
19
 20'
21
14
21
8
 15'
21
17
21
16
 20'
168/117
51
4
1
2 Valdas Kundrotas 
 Rima Januškienė 
18
21
12
21
 19'
7
21
15
21
 19'
21
13
21
13
 21'
18
21
6
21
 19'
118/152
-34
1
4
3 Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
13
21
19
21
 20'
21
7
21
15
 19'
21
15
21
8
 17'
21
16
21
15
 20'
158/118
40
3
2
4 Emilijus Ivanauskas 
 Luiza Ivanauskaitė 
14
21
8
21
 15'
13
21
13
21
 21'
15
21
8
21
 17'
16
21
21
23
 21'
108/170
-62
0
5
5 Gintautas Bartušis 
 Irina Paulauskienė 
17
21
16
21
 20'
21
18
21
6
 19'
16
21
15
21
 20'
21
16
23
21
 21'
150/145
5
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
21
19
14
21
21
9
 31'
21
12
21
15
 20'
21
11
21
5
 15'
140/92
48
3
1
2 Tomas Šnepeta 
 Dalia Bogatko 
19
21
21
14
9
21
 31'
21
11
17
21
15
21
 28'
21
14
21
14
 16'
144/137
7
1
3
3 Tadas Dargis 
 Sigita Flaksienė 
12
21
15
21
 20'
11
21
21
17
21
15
 28'
21
15
21
14
 17'
122/124
-2
2
2
4 Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
11
21
5
21
 15'
14
21
14
21
 16'
15
21
14
21
 17'
73/126
-53
0
4



2018-04-15  
   1-a vieta
 1    Edmundas Petrošius,  Violeta Slušnienė  
[23] 12:30   G.Šiaučiūnas, L.Šiaučiūnienė
 2    Gintautas Šiaučiūnas,  Loreta Šiaučiūnienė   21:10  21:10 [17']
   



2018-04-15  
   3-a vieta
 5    Tadas Jarutis,  Jolita Pilypaitė  
[24] 12:30   T.Dargis, S.Flaksienė
 6    Tadas Dargis,  Sigita Flaksienė   21:13  21:13 [19']
   



2018-04-15  
   5-a vieta
 4    Tomas Šnepeta,  Dalia Bogatko  
[25] 12:30   G.Bartušis, I.Paulauskienė
 9    Gintautas Bartušis,  Irina Paulauskienė   21:18  21:16 [20']
   



2018-04-15  
   7-a vieta
 3    Valdas Kundrotas,  Rima Januškienė  
[26] 12:30   V.Kundrotas, R.Januškienė
 8    Linas Kupetauskas,  Aušra Kupetauskienė   18:21  21:19  23:21 [33']
   



 
   9-a vieta
 7    Emilijus Ivanauskas,  Luiza Ivanauskaitė  
 E.Ivanauskas, L.Ivanauskaitė
 10     ->
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MD  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.