Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [80] 13:30    E.Dindaitė    
 9   Rusnė Bičenova      21:11  21:15 [16']    
[51] 12:05    I.Paškevičiūtė      
 8   Ieva Paškevičiūtė    21:10  21:10 [16']      
    [115] 14:55    E.Dindaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė        21:14  19:21  21:19 [35']  
 G.Beržinskaitė      
 12       ->      
  [81] 13:30    N.Seniūnaitė    
 13         21:7  21:14 [13']    
 N.Seniūnaitė      
 4   Nomeda Seniūnaitė    ->       1-a vieta
      [150] 16:15    J.Kavaliauskaitė
 3   Emilija Kudirkaitė          22:20  21:17 [19']
 E.Kudirkaitė      
 14       ->      
  [82] 13:30    G.Vancevičiūtė    
 11   Goda Vancevičiūtė      21:9  21:8 [14']    
[52] 12:05    G.Vancevičiūtė      
 6   Valdonė Šleiniūtė    21:7  21:4 [14']      
    [116] 14:55    J.Kavaliauskaitė  
 7   Urtė Gatelytė        21:12  21:18 [24']  
[53] 12:05    U.Gatelytė      
 10   Smiltė Bičenova    21:9  21:3 [14']      
  [83] 13:30    J.Kavaliauskaitė    
 15         21:15  21:14 [17']    
 J.Kavaliauskaitė      
 2   Jorė Kavaliauskaitė    ->    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [151] 16:15    N.Seniūnaitė
       G.Vancevičiūtė   21:15  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Paškevičiūtė    
    [117] 14:55    G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė   15:21  21:17  25:23 [32']   5-a vieta
      [152] 16:15    U.Gatelytė
     E.Kudirkaitė     21:9  21:8 [14']
    [118] 14:55    U.Gatelytė  
     U.Gatelytė   21:7  21:6 [13']  
         
         
       I.Paškevičiūtė   7-a vieta
      [153] 16:15    I.Paškevičiūtė
       E.Kudirkaitė   23:21  13:21  21:17 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bičenova    
   R.Bičenova   ->    
     R.Bičenova  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [119] 14:55    S.Bičenova
        21:8  21:11 [17']
   V.Šleiniūtė    
   V.Šleiniūtė   ->    
    [84] 13:30    S.Bičenova  
   S.Bičenova     21:7  21:5 [14']  
   S.Bičenova    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šleiniūtė
       V.Šleiniūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.