Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Elzė Dindaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Dindaitė      
 16       ->      
  [80] 13:30    E.Dindaitė    
 9   Rusnė Bičenova      21:11  21:15 [16']    
[51] 12:05    I.Paškevičiūtė      
 8   Ieva Paškevičiūtė    21:10  21:10 [16']      
    [115] 14:55    E.Dindaitė  
 5   Gabija Beržinskaitė        21:14  19:21  21:19 [35']  
 G.Beržinskaitė      
 12       ->      
  [81] 13:30    N.Seniūnaitė    
 13         21:7  21:14 [13']    
 N.Seniūnaitė      
 4   Nomeda Seniūnaitė    ->       1-a vieta
      [150] 16:15    J.Kavaliauskaitė
 3   Emilija Kudirkaitė          22:20  21:17 [19']
 E.Kudirkaitė      
 14       ->      
  [82] 13:30    G.Vancevičiūtė    
 11   Goda Vancevičiūtė      21:9  21:8 [14']    
[52] 12:05    G.Vancevičiūtė      
 6   Valdonė Šleiniūtė    21:7  21:4 [14']      
    [116] 14:55    J.Kavaliauskaitė  
 7   Urtė Gatelytė        21:12  21:18 [24']  
[53] 12:05    U.Gatelytė      
 10   Smiltė Bičenova    21:9  21:3 [14']      
  [83] 13:30    J.Kavaliauskaitė    
 15         21:15  21:14 [17']    
 J.Kavaliauskaitė      
 2   Jorė Kavaliauskaitė    ->    N.Seniūnaitė   3-a vieta
      [151] 16:15    N.Seniūnaitė
       G.Vancevičiūtė   21:15  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Paškevičiūtė    
    [117] 14:55    G.Beržinskaitė  
     G.Beržinskaitė   15:21  21:17  25:23 [32']   5-a vieta
      [152] 16:15    U.Gatelytė
     E.Kudirkaitė     21:9  21:8 [14']
    [118] 14:55    U.Gatelytė  
     U.Gatelytė   21:7  21:6 [13']  
         
         
       I.Paškevičiūtė   7-a vieta
      [153] 16:15    I.Paškevičiūtė
       E.Kudirkaitė   23:21  13:21  21:17 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bičenova    
   R.Bičenova   ->    
     R.Bičenova  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [119] 14:55    S.Bičenova
        21:8  21:11 [17']
   V.Šleiniūtė    
   V.Šleiniūtė   ->    
    [84] 13:30    S.Bičenova  
   S.Bičenova     21:7  21:5 [14']  
   S.Bičenova    
    ->    
         
        11-a vieta
       V.Šleiniūtė
       V.Šleiniūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D 
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.