Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Mykolas Grytė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Grytė      
 16       ->      
  [87] 13:30    M.Grytė    
 9   Benediktas Kamantauskas      26:28  21:16  21:14 [30']    
[56] 12:25    B.Kamantauskas      
 8   Arijus Baranauskas    19:21  21:10  21:19 [29']      
    [122] 15:15    E.Jonkus  
 5   Rojus Ivanauskas        21:10  21:5 [14']  
[57] 12:25    R.Ivanauskas      
 12   Jurgis Jatulis    21:15  21:4 [14']      
  [88] 13:50    E.Jonkus    
 13   Jokūbas Kazlauskas      21:10  21:8 [13']    
[58] 12:25    E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:2  21:5 [10']       1-a vieta
      [156] 16:45    E.Jonkus
 3   Pijus Kovas          21:13  21:8 [18']
 P.Kovas      
 14       ->      
  [89] 13:50    R.Rudminas    
 11   Augustas Kuzminskas      21:15  21:18 [20']    
[59] 12:25    R.Rudminas      
 6   Ridas Rudminas    21:13  21:7 [14']      
    [123] 15:15    R.Rudminas  
 7   Benas Markevičius        21:17  21:18 [25']  
[60] 12:25    B.Markevičius      
 10   Benas Bačkaitis    21:18  21:16 [19']      
  [90] 13:50    T.Žibūda    
 15         21:15  21:12 [17']    
 T.Žibūda      
 2   Titas Žibūda    ->    M.Grytė   3-a vieta
      [157] 16:45    M.Grytė
       T.Žibūda   21:17  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     B.Kamantauskas    
    [124] 15:15    R.Ivanauskas  
     R.Ivanauskas   23:21  21:18 [22']   5-a vieta
      [158] 16:45    R.Ivanauskas
     P.Kovas     21:13  19:21  21:9 [24']
    [125] 15:15    B.Markevičius  
     B.Markevičius   16:21  21:18  21:18 [31']  
         
         
       B.Kamantauskas   7-a vieta
      [159] 16:45    P.Kovas
       P.Kovas   21:13  21:18 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Baranauskas    
   A.Baranauskas   ->    
    [126] 15:15    A.Baranauskas  
   J.Jatulis     21:10  21:16 [16']  
  [91] 13:50    J.Jatulis    
   J.Kazlauskas   21:13  21:13 [13']     9-a vieta
      [160] 16:45    A.Baranauskas
        22:20  21:9 [16']
   A.Kuzminskas    
   A.Kuzminskas   ->    
    [127] 15:15    B.Bačkaitis  
   B.Bačkaitis     23:21  21:16 [20']  
   B.Bačkaitis    
    ->    
         
       J.Jatulis   11-a vieta
      [161] 16:45    A.Kuzminskas
       A.Kuzminskas   21:14  21:12 [16']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     J.Kazlauskas  
     J.Kazlauskas   ->   13-a vieta
       J.Kazlauskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.