Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Domas Pakšys 
 Ignas Kovas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys, I.Kovas      
 16       ->      
  [11] 10:20    D.Pakšys, I.Kovas    
 9   Jurgis Jatulis 
 Ridas Rudminas 
    21:12  21:10 [16']    
[5] 10:00    J.Jatulis, R.Rudminas      
 8   Arijus Baranauskas 
 Augustas Kuzminskas 
  21:19  18:21  21:15 [30']      
    [24] 11:00    D.Pakšys, I.Kovas  
 5   Adomas Mažeika 
 Tautvydas Puišys 
      21:13  15:21  21:16 [29']  
 A.Mažeika, T.Puišys      
 12       ->      
  [12] 10:20    R.Lesinskas, T.Žibūda    
 13         21:9  21:10 [17']    
 R.Lesinskas, T.Žibūda      
 4   Rokas Lesinskas 
 Titas Žibūda 
  ->       1-a vieta
      [36] 11:20    D.Pakšys, I.Kovas
 3   Dominik Tankevič 
 Daniel Leonovič 
        21:11  21:15 [17']
 D.Tankevič, D.Leonovič      
 14       ->      
  [13] 10:20    D.Tankevič, D.Leonovič    
 11         21:17  21:11 [20']    
 B.Kamantauskas, A.Zavackas      
 6   Benediktas Kamantauskas 
 Adomas Zavackas 
  ->      
    [25] 11:00    M.Grytė, N.Tenikaitis  
 7   Pijus Kovas 
 Rojus Ivanauskas 
      21:19  21:19 [23']  
[6] 10:00    P.Kovas, R.Ivanauskas      
 10   Benas Bačkaitis 
 Jokūbas Kazlauskas 
  21:7  21:8 [15']      
  [14] 10:20    M.Grytė, N.Tenikaitis    
 15         21:10  21:6 [15']    
 M.Grytė, N.Tenikaitis      
 2   Mykolas Grytė 
 Nojus Tenikaitis 
  ->    R.Lesinskas, T.Žibūda   3-a vieta
      [37] 11:45    D.Tankevič, D.Leonovič
       D.Tankevič, D.Leonovič   24:22  21:18 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Jatulis, R.Rudminas    
    [26] 11:00    A.Mažeika, T.Puišys  
     A.Mažeika, T.Puišys   21:17  14:21  21:18 [32']   5-a vieta
      [38] 11:45    A.Mažeika, T.Puišys
     B.Kamantauskas, A.Zavackas     14:21  21:19  21:15 [30']
    [27] 11:00    B.Kamantauskas, A.Zavackas  
     P.Kovas, R.Ivanauskas   21:14  21:16 [19']  
         
         
       J.Jatulis, R.Rudminas   7-a vieta
      [39] 11:45    P.Kovas, R.Ivanauskas
       P.Kovas, R.Ivanauskas   21:18  22:20 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Baranauskas, A.Kuzminskas    
   A.Baranauskas, A.Kuzminskas   ->    
     A.Baranauskas, A.Kuzminskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [15] 10:40    A.Baranauskas, A.Kuzminskas
        21:11  21:10 [15']
   .    
    ->    
     B.Bačkaitis, J.Kazlauskas  
   B.Bačkaitis, J.Kazlauskas     ->  
   B.Bačkaitis, J.Kazlauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17 
     U-13 
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.