Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Perla Murėnaitė   Dėl 1-4 vietų    
[69] 12:45    P.Murėnaitė    
 8   Gustė Šuliauskaitė    21:7  21:13 [16']    
  [102] 14:10    K.Urbonavičiūtė  
 5   Vaiva Bubulytė      18:21  24:22  22:20 [39']  
[70] 12:45    K.Urbonavičiūtė    
 4   Kornelija Urbonavičiūtė    21:6  21:13 [15']    1-a vieta
    [138] 15:55    K.Urbonavičiūtė
 3   Kristė Anciūtė        19:21  27:25  21:15 [39']
[71] 13:05    K.Anciūtė    
 6   Toma Petraškaitė    21:10  21:12 [14']    
  [103] 14:10    U.Rakštytė  
 7   Viltė Navardauskaitė      21:15  19:21  21:10 [32']  
[72] 13:05    U.Rakštytė    
 2   Urtė Rakštytė    21:14  21:13 [16']    
     
     P.Murėnaitė  3-a vieta
  [139] 15:55    P.Murėnaitė
   K.Anciūtė   21:14  21:16 [16']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Šuliauskaitė    
  [104] 14:10    V.Bubulytė  
   V.Bubulytė   21:15  21:19 [18']  5-a vieta
    [140] 15:55    V.Bubulytė
   T.Petraškaitė     21:17  21:18 [17']
  [105] 14:30    V.Navardauskaitė  
   V.Navardauskaitė   21:15  19:21  21:12 [27']  
       
       
     G.Šuliauskaitė  7-a vieta
    [141] 15:55   G.Šuliauskaitė
     T.Petraškaitė   30:28  21:14 [28']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
BWF Sudirman Cup
2019-05-19 10:00 2019-05-26 14:00
Nenustatyta, . ,
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug D 
     Suaug E 
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B 
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.