Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 8       ->    
  [28] 11:00    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Toma Petraškaitė ,   Agnė Stravinskaitė      21:9  21:14 [15']  
[16] 10:40    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
 4   Minija Barauskaitė ,   Gustė Šuliauskaitė    22:20  17:21  21:19 [38']    1-a vieta
    [40] 11:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
 3   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:12  21:7 [18']
[17] 10:40    V.Navardauskaitė, A.Petkevičiūtė    
 6   Viltė Navardauskaitė ,   Akvilė Petkevičiūtė    11:10 [5']    
  [29] 11:00    K.Anciūtė, V.Bubulytė  
 7         21:11  17:21  21:17 [25']  
10:40   K.Anciūtė, V.Bubulytė    
 2   Kristė Anciūtė ,   Vaiva Bubulytė    ->    
     
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė  3-a vieta
  [41] 11:45    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė
   V.Navardauskaitė, A.Petkevičiūtė   14:21  21:17  21:11 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė  
   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė   ->  5-a vieta
    [42] 11:45   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė
   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė     21:0
  11:20   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.