Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N1), Data: 2018-09-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-09-15 2018-09-15 2018-09-15  
 1   Urtė Rakštytė ,   Kornelija Urbonavičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė    
 8       ->    
  [28] 11:00    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė  
 5   Toma Petraškaitė ,   Agnė Stravinskaitė      21:9  21:14 [15']  
[16] 10:40    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė    
 4   Minija Barauskaitė ,   Gustė Šuliauskaitė    22:20  17:21  21:19 [38']    1-a vieta
    [40] 11:45    U.Rakštytė, K.Urbonavičiūtė
 3   Jogailė Kelečiūtė ,   Martyna Marija Marcinkevičiūtė        21:12  21:7 [18']
[17] 10:40    V.Navardauskaitė, A.Petkevičiūtė    
 6   Viltė Navardauskaitė ,   Akvilė Petkevičiūtė    11:10 [5']    
  [29] 11:00    K.Anciūtė, V.Bubulytė  
 7         21:11  17:21  21:17 [25']  
10:40   K.Anciūtė, V.Bubulytė    
 2   Kristė Anciūtė ,   Vaiva Bubulytė    ->    
     
     M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė  3-a vieta
  [41] 11:45    M.Barauskaitė, G.Šuliauskaitė
   V.Navardauskaitė, A.Petkevičiūtė   14:21  21:17  21:11 [33']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė  
   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė   ->  5-a vieta
    [42] 11:45   T.Petraškaitė, A.Stravinskaitė
   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė     21:0
  11:20   J.Kelečiūtė, M.Marcinkevičiūtė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-19 B 
     U-19 C 
     U-19 D 
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV  
     Suaug C 
     Suaug D 
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B 
     Suaug D 
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.