Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Domas Pakšys    Dėl 1-8 vietos      
 D.Pakšys      
 16       ->      
  [229] 20:00    D.Pakšys    
 9   Dovydas Guja      21:7  21:7 [12']    
[206] 19:00    J.Pocius      
 8   Justas Pocius    21:15  21:9 [14']      
    [252] 21:00    D.Pakšys  
 5   Augustas Valatka        21:9  21:19 [19']  
[207] 19:00    A.Valatka      
 12   Ąžuolas Galiauskas    21:15  21:13 [13']      
  [230] 20:00    A.Valatka    
 13   Egidijus Bubulis      21:14  10:21  21:18 [34']    
[208] 19:00    D.Gudavičius      
 4   Deinoras Gudavičius    21:14  21:17 [16']       1-a vieta
      [263] 21:20    D.Pakšys
 3   Lukas Puišys          21:16  21:5 [17']
[209] 19:00    L.Puišys      
 14   Rokas Pakalnis    21:4  21:4 [9']      
  [231] 20:00    L.Puišys    
 11   Mantas Smalskis      23:21  21:15 [23']    
[210] 19:00    S.Kanapeckas      
 6   Simas Kanapeckas    21:7  21:15 [16']      
    [253] 21:00    L.Puišys  
 7   Deivydas Žilinskas        21:12  21:8 [18']  
[211] 19:00    D.Žilinskas      
 10   Ignas Račas    21:14  21:15 [15']      
  [232] 20:00    R.Jokubaitis    
 15   Mindaugas Butkus      16:21  21:9  21:19 [27']    
[212] 19:00    R.Jokubaitis      
 2   Rokas Jokubaitis    21:8  21:3 [10']    A.Valatka   3-a vieta
      [264] 21:20    A.Valatka
       R.Jokubaitis   21:8  21:19 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Pocius    
    [254] 21:00    D.Gudavičius  
     D.Gudavičius   21:18  22:24  21:12 [27']   5-a vieta
      [265] 21:20    S.Kanapeckas
     S.Kanapeckas     21:10  21:6 [14']
    [255] 21:00    S.Kanapeckas  
     D.Žilinskas   21:16  21:15 [16']  
         
         
       J.Pocius   7-a vieta
      [266] 21:20   J.Pocius
       D.Žilinskas   22:20  21:10 [11']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Guja    
   D.Guja   ->    
    [256] 21:00    E.Bubulis  
   Ą.Galiauskas     21:13  21:15 [13']  
  [233] 20:00    E.Bubulis    
   E.Bubulis   21:11  21:18 [14']     9-a vieta
      [267] 21:40    I.Račas
   R.Pakalnis       21:13  22:20 [15']
  [234] 20:00    M.Smalskis    
   M.Smalskis   21:5  21:5 [11']    
    [257] 21:00    I.Račas  
   I.Račas     21:16  19:21  21:10 [27']  
  [235] 20:00    I.Račas    
   M.Butkus   21:9  21:8 [12']    
         
       D.Guja   11-a vieta
      [268] 21:40    M.Smalskis
       M.Smalskis   21:8  21:17 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     Ą.Galiauskas  
     Ą.Galiauskas   ->   13-a vieta
      [269] 21:40    Ą.Galiauskas
     R.Pakalnis     21:11  21:7 [11']
    [258] 21:00    R.Pakalnis  
     M.Butkus   19:21  21:10  21:13 [23']  
         
         
        15-a vieta
       M.Butkus
       M.Butkus   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
15th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2018-12-29 10:00 2018-12-30 20:00
Nenustatyta, . ,
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Hummel Badmintono Lyga
2018-12-22 10:00 2018-12-22 22:00
Sporto halė, Kaunas
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2018-12-15 09:30 2018-12-15 23:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (N3)
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Klaipėdos miesto atviros badmintono pirmenybės
2018-12-15 10:00 2018-12-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Estonian Junior 2018 and YONEX Estonian U17 International
2018-12-07 09:00 2018-12-09 20:00
Nenustatyta, . ,
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
European Mixed Team Championships - first stage
2018-12-07 10:00 2018-12-09 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos veteranų čempionatas
2018-12-08 10:00 2018-12-08 23:00
Delfi, Vilnius
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.