Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Arnas Juknevičius    Dėl 1-8 vietos      
[179] 17:40    A.Juknevičius      
 16   Kristupas Milašauskas    21:5  21:7 [12']      
  [196] 18:20    A.Juknevičius    
 9   Dominykas Gabriūnas      21:14  21:11 [16']    
[180] 17:40    A.Janušonis      
 8   Augustas Janušonis    21:19  21:11 [16']      
    [219] 19:20    A.Juknevičius  
 5   Justinas Tomkevičius        21:15  21:10 [17']  
[180] 17:40    J.Tomkevičius      
 12   Linas Ruželė    21:9  21:16 [14']      
  [196] 18:20    J.Tomkevičius    
 13   Tautvydas Šilkinis      23:21  21:16 [25']    
[181] 17:40    N.Budrikas      
 4   Nojus Budrikas    21:6  21:3 [10']       1-a vieta
      [236] 20:00    A.Juknevičius
 3   Ugnius Mikalauskas          21:12  21:9 [16']
[182] 18:00    U.Mikalauskas      
 14   Emilius Klarenbeek    21:7  21:5 [13']      
  [197] 18:40    U.Mikalauskas    
 11   Paulius Jakubčionis      21:17  21:18 [22']    
[183] 18:00    A.Kaminskas      
 6   Adas Kaminskas    21:9  21:6 [12']      
    [220] 19:20    A.Radavičius  
 7   Daugirdas Špakauskas        21:9  21:12 [15']  
[184] 18:00    D.Špakauskas      
 10   Ernestas Pocej    21:6  21:11 [14']      
  [198] 18:40    A.Radavičius    
 15   Adomas Juostas      21:15  21:4 [15']    
[185] 18:00    A.Radavičius      
 2   Artūras Radavičius    21:3  21:5 [17']    J.Tomkevičius   3-a vieta
      [237] 20:20    U.Mikalauskas
       U.Mikalauskas   21:19  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Janušonis    
    [221] 19:40    N.Budrikas  
     N.Budrikas   21:18  19:21  21:16 [29']   5-a vieta
      [238] 20:20    N.Budrikas
     A.Kaminskas     21:16  21:6 [21']
    [222] 19:40    A.Kaminskas  
     D.Špakauskas   21:19  21:14 [19']  
         
         
       A.Janušonis   7-a vieta
      [239] 20:20    A.Janušonis
       D.Špakauskas   21:11  21:10 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Milašauskas      
  [199] 18:40    K.Milašauskas    
   D.Gabriūnas   19:21  21:14  21:7 [25']    
    [223] 19:40    K.Milašauskas  
   L.Ruželė     21:8  21:10 [11']  
  [200] 18:40    L.Ruželė    
   T.Šilkinis   21:3  21:9 [12']     9-a vieta
      [240] 20:20    K.Milašauskas
   E.Klarenbeek       21:17  22:20 [18']
  [201] 18:40    E.Klarenbeek    
   P.Jakubčionis   21:9  21:11 [17']    
    [224] 19:40    E.Klarenbeek  
   E.Pocej     21:11  15:21  21:10 [29']  
  [202] 18:40    E.Pocej    
   A.Juostas   21:8  21:8 [13']    
         
       L.Ruželė   11-a vieta
      [241] 20:20    E.Pocej
       E.Pocej   21:18  21:7 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Gabriūnas    
    [225] 19:40    D.Gabriūnas  
     T.Šilkinis   21:9  21:7 [14']   13-a vieta
      [242] 20:20    D.Gabriūnas
     P.Jakubčionis     21:12  21:12 [14']
    [226] 19:40    P.Jakubčionis  
     A.Juostas   21:3  21:9 [12']  
         
         
       T.Šilkinis   15-a vieta
     
       A.Juostas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.