Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Arnas Juknevičius    Dėl 1-8 vietos      
[179] 17:40    A.Juknevičius      
 16   Kristupas Milašauskas    21:5  21:7 [12']      
  [196] 18:20    A.Juknevičius    
 9   Dominykas Gabriūnas      21:14  21:11 [16']    
[180] 17:40    A.Janušonis      
 8   Augustas Janušonis    21:19  21:11 [16']      
    [219] 19:20    A.Juknevičius  
 5   Justinas Tomkevičius        21:15  21:10 [17']  
[180] 17:40    J.Tomkevičius      
 12   Linas Ruželė    21:9  21:16 [14']      
  [196] 18:20    J.Tomkevičius    
 13   Tautvydas Šilkinis      23:21  21:16 [25']    
[181] 17:40    N.Budrikas      
 4   Nojus Budrikas    21:6  21:3 [10']       1-a vieta
      [236] 20:00    A.Juknevičius
 3   Ugnius Mikalauskas          21:12  21:9 [16']
[182] 18:00    U.Mikalauskas      
 14   Emilius Klarenbeek    21:7  21:5 [13']      
  [197] 18:40    U.Mikalauskas    
 11   Paulius Jakubčionis      21:17  21:18 [22']    
[183] 18:00    A.Kaminskas      
 6   Adas Kaminskas    21:9  21:6 [12']      
    [220] 19:20    A.Radavičius  
 7   Daugirdas Špakauskas        21:9  21:12 [15']  
[184] 18:00    D.Špakauskas      
 10   Ernestas Pocej    21:6  21:11 [14']      
  [198] 18:40    A.Radavičius    
 15   Adomas Juostas      21:15  21:4 [15']    
[185] 18:00    A.Radavičius      
 2   Artūras Radavičius    21:3  21:5 [17']    J.Tomkevičius   3-a vieta
      [237] 20:20    U.Mikalauskas
       U.Mikalauskas   21:19  21:13 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Janušonis    
    [221] 19:40    N.Budrikas  
     N.Budrikas   21:18  19:21  21:16 [29']   5-a vieta
      [238] 20:20    N.Budrikas
     A.Kaminskas     21:16  21:6 [21']
    [222] 19:40    A.Kaminskas  
     D.Špakauskas   21:19  21:14 [19']  
         
         
       A.Janušonis   7-a vieta
      [239] 20:20    A.Janušonis
       D.Špakauskas   21:11  21:10 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Milašauskas      
  [199] 18:40    K.Milašauskas    
   D.Gabriūnas   19:21  21:14  21:7 [25']    
    [223] 19:40    K.Milašauskas  
   L.Ruželė     21:8  21:10 [11']  
  [200] 18:40    L.Ruželė    
   T.Šilkinis   21:3  21:9 [12']     9-a vieta
      [240] 20:20    K.Milašauskas
   E.Klarenbeek       21:17  22:20 [18']
  [201] 18:40    E.Klarenbeek    
   P.Jakubčionis   21:9  21:11 [17']    
    [224] 19:40    E.Klarenbeek  
   E.Pocej     21:11  15:21  21:10 [29']  
  [202] 18:40    E.Pocej    
   A.Juostas   21:8  21:8 [13']    
         
       L.Ruželė   11-a vieta
      [241] 20:20    E.Pocej
       E.Pocej   21:18  21:7 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Gabriūnas    
    [225] 19:40    D.Gabriūnas  
     T.Šilkinis   21:9  21:7 [14']   13-a vieta
      [242] 20:20    D.Gabriūnas
     P.Jakubčionis     21:12  21:12 [14']
    [226] 19:40    P.Jakubčionis  
     A.Juostas   21:3  21:9 [12']  
         
         
       T.Šilkinis   15-a vieta
     
       A.Juostas   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 90 91 
CBC JUNIOR 2019 (N2)
2019-03-02 10:00 2019-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Cj ir Dj)
2019-02-23 10:00 2019-02-23 23:00
Bastilija, Tauragė . ,
Hummel Badmintono Lyga
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Delfi, Vilnius
„Badmintono maratonas“
2019-02-23 10:00 2019-02-23 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Vienetų turnyras
2019-02-16 10:00 2019-02-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV  
Šeimų turnyras 2019
2019-02-16 10:00 2019-02-16 21:00
Kanes arena, Šiauliai
     Mėgėjai    VD    MX  
     Mėgėjai B    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2019
2019-02-09 09:15 2019-02-09 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
CBC JUNIOR 2019 (N1)
2019-02-09 10:00 2019-02-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (5 Etapas)
2019-02-02 10:00 2019-02-02 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.