Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Aurelija Ramaneckaitė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Ramaneckaitė      
 16       ->      
  [111] 14:40    A.Ramaneckaitė    
 9   Ieva Paškevičiūtė      21:10  21:9 [15']    
[100] 14:20    I.Paškevičiūtė      
 8   Gabija Beržinskaitė    16:21  21:13  21:12 [26']      
    [136] 15:40    A.Ramaneckaitė  
 5   Adelė Krutkytė        21:16  21:12 [16']  
 A.Krutkytė      
 12       ->      
  [112] 14:40    M.Byčkova    
 13         21:9  21:10 [13']    
 M.Byčkova      
 4   Marija Byčkova    ->       1-a vieta
      [153] 16:20    J.Kavaliauskaitė
 3   Jorė Kavaliauskaitė          23:21  21:19 [26']
 J.Kavaliauskaitė      
 14       ->      
  [113] 15:00    J.Kavaliauskaitė    
 11   Mila Leonovič      21:16  21:12 [18']    
[101] 14:20    N.Seniūnaitė      
 6   Nomeda Seniūnaitė    21:8  21:6 [14']      
    [137] 15:40    J.Kavaliauskaitė  
 7   Urtė Gatelytė        21:6  21:17 [14']  
[102] 14:20    U.Gatelytė      
 10   Rusnė Vidzėnaitė    21:10  21:14 [15']      
  [114] 15:00    E.Dindaitė    
 15         21:17  22:20 [21']    
 E.Dindaitė      
 2   Elzė Dindaitė    ->    M.Byčkova   3-a vieta
      [154] 16:40    M.Byčkova
       E.Dindaitė   17:21  21:15  21:19 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Paškevičiūtė    
    [138] 15:40    I.Paškevičiūtė  
     A.Krutkytė   23:21  21:19 [22']   5-a vieta
      [155] 16:40    N.Seniūnaitė
     N.Seniūnaitė     21:8  21:9 [13']
    [139] 16:00    N.Seniūnaitė  
     U.Gatelytė   21:16  21:4 [15']  
         
         
       A.Krutkytė   7-a vieta
      [156] 16:40    U.Gatelytė
       U.Gatelytė   21:5  21:3 [14']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Beržinskaitė    
   G.Beržinskaitė   ->    
     G.Beržinskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [140] 16:00    R.Vidzėnaitė
        21:15  21:15 [17']
   M.Leonovič    
   M.Leonovič   ->    
    [115] 15:00    R.Vidzėnaitė  
   R.Vidzėnaitė     21:12  21:15 [19']  
   R.Vidzėnaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Leonovič
       M.Leonovič   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.