Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC JUNIOR (N2), Data: 2018-11-17, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17 2018-11-17  
 1   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Daugėla, J.Žukauskas      
 16       ->      
  [80] 13:20    D.Daugėla, J.Žukauskas    
 9   Jokūbas Kazlauskas 
 Jurgis Jatulis 
    21:6  21:11 [16']    
[69] 13:00    A.Baranauskas, G.Čekavičius      
 8   Arijus Baranauskas 
 Gustas Čekavičius 
  21:12  21:16 [20']      
    [90] 14:00    D.Daugėla, J.Žukauskas  
 5   Adomas Mažeika 
 Daniel Leonovič 
      21:15  21:17 [21']  
[70] 13:00    A.Mažeika, D.Leonovič      
 12   Linas Laukaitis 
 Lukas Laukaitis 
  21:0  21:3 [12']      
  [81] 13:20    T.Žibūda, R.Rudminas    
 13   Rokas Daugėla 
 Vakaris Puidokas 
    21:12  21:14 [19']    
[71] 13:00    T.Žibūda, R.Rudminas      
 4   Titas Žibūda 
 Ridas Rudminas 
  21:9  21:4 [15']       1-a vieta
      [116] 15:00    D.Tankevič, N.Tenikaitis
 3   Mantas Šatkauskas 
 Rojus Ivanauskas 
        24:22  21:18 [22']
[72] 13:00    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas      
 14   Mykolas Jakštys 
 Jokūbas Sadauskas 
  21:7  21:5 [13']      
  [82] 13:20    A.Zavackas, R.Lesinskas    
 11   Kipras Nugaras 
 Joris Bakonis 
    21:14  21:15 [21']    
[73] 13:00    A.Zavackas, R.Lesinskas      
 6   Adomas Zavackas 
 Rokas Lesinskas 
  21:1  21:4 [11']      
    [91] 14:00    D.Tankevič, N.Tenikaitis  
 7   Justas Peciukonis 
 Emilis Jonkus 
      23:21  21:13 [22']  
[74] 13:00    J.Peciukonis, E.Jonkus      
 10   Aistis Baltakis 
 Benas Bačkaitis 
  21:5  21:8 [14']      
  [83] 13:40    D.Tankevič, N.Tenikaitis    
 15   Benas Drobavičius 
 Saulius Valasevicius 
    21:10  21:10 [15']    
[75] 13:20    D.Tankevič, N.Tenikaitis      
 2   Dominik Tankevič 
 Nojus Tenikaitis 
  21:0  21:1 [9']    T.Žibūda, R.Rudminas   3-a vieta
      [117] 15:00    A.Zavackas, R.Lesinskas
       A.Zavackas, R.Lesinskas   21:19  21:11 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Baranauskas, G.Čekavičius    
    [92] 14:00    A.Mažeika, D.Leonovič  
     A.Mažeika, D.Leonovič   21:10  21:10 [21']   5-a vieta
      [118] 15:00    J.Peciukonis, E.Jonkus
     M.Šatkauskas, R.Ivanauskas     21:16  21:14 [21']
    [93] 14:00    J.Peciukonis, E.Jonkus  
     J.Peciukonis, E.Jonkus   21:13  26:24 [24']  
         
         
       A.Baranauskas, G.Čekavičius   7-a vieta
      [119] 15:00    M.Šatkauskas, R.Ivanauskas
       M.Šatkauskas, R.Ivanauskas   21:6  22:20 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   J.Kazlauskas, J.Jatulis    
   J.Kazlauskas, J.Jatulis   ->    
    [94] 14:00    J.Kazlauskas, J.Jatulis  
   L.Laukaitis, L.Laukaitis     21:17  21:18 [17']  
  [84] 13:40    R.Daugėla, V.Puidokas    
   R.Daugėla, V.Puidokas   21:8  21:12 [19']     9-a vieta
      [120] 15:00    A.Baltakis, B.Bačkaitis
   M.Jakštys, J.Sadauskas       21:19  21:17 [26']
  [85] 13:40    M.Jakštys, J.Sadauskas    
   K.Nugaras, J.Bakonis   21:17  21:16 [22']    
    [95] 14:00    A.Baltakis, B.Bačkaitis  
   A.Baltakis, B.Bačkaitis     21:14  22:20 [20']  
  [86] 13:40    A.Baltakis, B.Bačkaitis    
   B.Drobavičius, S.Valasevicius   21:9  21:17 [18']    
         
       R.Daugėla, V.Puidokas   11-a vieta
      [121] 15:00    R.Daugėla, V.Puidokas
       M.Jakštys, J.Sadauskas   11:21  21:18  21:16 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Laukaitis, L.Laukaitis  
     L.Laukaitis, L.Laukaitis   ->   13-a vieta
      [122] 15:20    K.Nugaras, J.Bakonis
     K.Nugaras, J.Bakonis     26:24  21:8 [21']
    [96] 14:00    K.Nugaras, J.Bakonis  
     B.Drobavičius, S.Valasevicius   21:8  21:10 [16']  
         
         
        15-a vieta
       B.Drobavičius, S.Valasevicius
       B.Drobavičius, S.Valasevicius   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 
PBL (8 etapas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2019-06-01 10:00 2019-06-01 21:00
SEB arena, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV  
     U-15    VV  
     U-13 
     U-11    VV  
Sportas visiems
2019-05-25 10:00 2019-05-25 20:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     U-19 C 
     Mėgėjai B    VD  
     Mėgėjai D 
Balsiai - 2019
2019-05-18 08:30 2019-05-18 23:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2019-05-18 10:00 2019-05-18 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2019-05-18 09:00 2019-05-18 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
     Suaug E    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.